>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Paciasaka

P 11

pocios

Użytkownik
Witam zaczynam dziś przygodę od nowa po ostatnich porażkach i to dość częstych mam zamiar się odegrać(zobaczymy jak to będzie). Moje typy przeważnie będą z piłki nożnej i tenisa. Będę wdzięczny za komentarze i uwagi dotyczące typów. Bukmacher w którym będę grał to Tobet. Zapomniałem dodać że kapitał początkowy to 100zł dlatego na razie gram niską stawka. (ostatnio za duże wtopy więc zaczynam powoli)
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 1

Piłka nożna, FRANCJA: Ligue 2
Monako - Tours 1 (1,62) 4:0
✅

Stawka: 10zł
Ew.wygrana :16,20zł



Monako drużyna mająca ambicje na awans i w której są pieniądze a także odpowiedni ludzie żeby w tym pomóc liczę że już w 1 meczu pokażą jakie są ich cele na ten sezon. Tours strasznie osłabione kadrowo jak dla mnie nawet nie podejmą walki.


szkoda że tak asekuracyjnie można było spokojnie handi bo tak jak pisałem Tours nie podjął walki
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 2

IO Londyn,Piłka nożna Kobiet

Japonia - Afryka Południowa (Wynik pierwszej połowy) 1 (1,35) 0-0 ⛔
Kanada - Szwecja (over Szwecja: 0.5) (1,20) 2-2 ✅

Stawka:10zł
Ew.wygrana:16,20zł


Mecze przed chwilą rozpoczęte ale nie miałem możliwości wcześniej napisać. Pierwszy mecz Japonia o wiele lepsza drużyna powinna bez problemu wysoko wygrać kurs na zwycięstwo za niski więc zagrałem wynik 1 połowy drużyna Japonii walczy o pierwsze miejsce więc ma o co mobilizacja od początku na pewno będzie. co do drugiego meczu jak dla mnie Szwedki lepsze i lepiej do tej pory się zaprezentowały ryzykownie było zagrać na zwycięstwo bo Kanadyjki nie oddadzą bez walki zwycięstwa ale jeden gol Szwedek jak najbardziej do strzelenia.
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 3


Tenis -CITI Open, Washington DC

Aravane Rezai - Coco Vandeweghe 2 (1,4) 0:2 ✅
Tommy Haas - Leonardo Mayer 1 (1,25) 2:0 ✅

Stawka:8zł
Ew.wygrana:14zł

Jak dla mnie faworyci swoich pojedynków.
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 4

Piłka nożna - UEFA - Europa League

St Patricks Athletic - Hannover 96 H(1 - 0) 2 (1,9) 0:3 ✅
FC Twente - FK Mlada Boleslav H(0 - 1) 1 (1,55) 2:0 ✅

Stawka:10zł
Ew.wygrana:29,45


Hannover jak dla mnie drużyna z 3 klasy lepsza od Irlandzkiego słabiaka na arenie międzynarodowej wynik jaki przewiduje to 0-3. Twente drużyna która dwa tygodnie temu męczyła się z Finami na swoim terenie ale na wyjeździe ich rozgromiła dziś z osłabionymi Czechami powinni spokojnie sobie poradzić i ustalić wynik dwu meczu już dzisiaj zwłaszcza że nie długo rusza liga Holenderska więc powinni już być w gazie dla mnie spokojne 2:0.




Wszystko zgodnie z planem. szkoda trochę bo zapomniałem o takim pięknym meczu AIK - Lech 3 :0. 1(2,20) Lech strasznie rozsypana drużyna bez ładu i pomysłu. ???? moje gapiostwo. Pozdrawiam
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kuon 5


Piłka nożna - Międzynarodowe - Club Friendlies

Los Angeles Galaxy - Real Madrid (over Los Angeles :0,5) (1,55) 1:5✅

Stawka:15zł
Ew.wygrana:23,25zł


Mecz jak na moje oko &quot;typowy mecz na pokaz&quot; w USA w takich meczach prawie zawsze pada sporo goli walczą dla kibców bo jest ich zazwyczaj pełny stadion. Dlaczego niby Los Angeles Galaxy nie miało by strzelić chociaż jednej bramki? nie widzę powodów mają za to motywacje bo grają u siebie i będą chcieli pokonać najlepsza drużynę świata a ma kto tam strzelać. jak najbardziej do grania i po fajnym kursie.


Szczerze nie sądziłem że aż tak wysoko wygra Real ale over osiągnięty
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 6
Piłka nożna Chorwacja ; Dania
HNK Hajduk Split - NK Zagreb 1 (1,67) 5:1 ✅
FC København - AGF 1 (1,50) 3:0 ✅
Mecze grane live
Stawka:100zł
Ew.wygrana 250zł

Dla mnie gospodarze obu spotkań faworyci!!! i nie ma co tu dużo pisać.

Wszystko zgodnie z planem siadło. Jak by ktoś chciał to wszystkie kupony do wglądu
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 7


Piłka nożna - Polska - I liga

Flota Świnoujście - Polonia Bytom 1 (1,50)
Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy 1 (1,52)


Stawka:50zł
Ew.Wygrana:114zł

Tak krótko. Zawisza drużyna na awans ma skład i ma pieniądze czyli wszystko czego potrzeba, grając u siebie z beniaminkiem muszą wygrywać pierwsze mecze pokazują jakie są ambicje klubu. A w GKS problemy finansowe , rewolucja kadrowa a siła zespołu weterani Rocki i Bizacki więc nie ma co liczyć na inny wynik jak zwycięstwo Zawiszy.

Flota u siebie zawsze silna drużyna. a Polonia Bytom klub który miał grać w 2 lidze (na która był już ustalony skład) przez wycofanie się drużyny gra w 1. Więc nie ma co się oszukiwać będzie jeszcze trudniej niż sezon temu się utrzymać co rok temu jak wiemy się nie udało. Flota 2-0

Warto zagrać. Pozdrawiam
 
P 11

pocios

Użytkownik
Wracam do gry po dość długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu i ciągłymi wyjazdami. Więc zapraszam wszystkich chętnych do sprawdzania moich typów
Kupon 8

Piłka nożna - Liga europejska Kwalifikacje
Astra Giurgiu - NK Domzale H(0-1) 1 (1,82) 2:0 ✅
Glentoran - KR Reykjavik 2 (1,68)
0:3 ✅
Kurs:3,06
Stawka:50
Ew.wygrana:152,80zł
Astra w pierwszym spotkaniu wygrała 0-1 ale powinno być dużo więcej Rumuńska drużyna miała bardzo dużo okazji niestety skuteczność słaba ale myślę że na swoim terenie podkręcą celowniki i dla kibiców wygrają wysoko jak dla mnie 3:0 Domżale grało bardzo pasywnie w obronie więc ich przeciwnicy mieli sporo terenu do gry i z łatwością mijali rywali.
Drugi mecz to północnoirlandzki klub zmierzy się z klubem z Islandii. w pierwszym meczu 0:0 nie wiem jak to się stało bo Reykjavik miał bardzo dużą przewagę a goście nawet nie oddali strzału na bramkę. wydaje się że na wyjeździe drużyna z Islandii spokojnie sobie poradzi z Glentoran.
Warto zaryzykować. pozdrawiam
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 9
Piłka nożna - Mecze towarzyskie klubowe
ADO Den Haag - Swansea 2 (1,85) ✅
Kurs: 1,85
Stawka:50
Ew.wygrana:92,50

Jak dla mnie prezent od buków nie ma co porównywać drużyn bo jak dla mnie Swansea to drużyna o niebo lepsza przy większym szczęściu w lidze powinni zająć wyższe miejsce. Swansea rozegrała póki co jeden sparing który wygrała aż 5-1 fakt mieli słabego przeciwnika ale skuteczność widać że jest a Den Haag to też nie jakiś mocarz widać po sparingach( 1:1 z Fc Oss i 0:1 Cercle Brugge) dziś widzę nie wysokie ale pewne zwycięstwo Swansea (1:0 ,2:0)
Pozdrawiam
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 10
na szybko ???? bo przed chwilą mecz się zaczął i w ostatniej chwili zdążyłem
Piłka nożna - Mecze Towarzyski klubowe i Szwajcaria: Super League

Domzale(slo) - Leeds(eng) 2 (2,20) 2:1 ⛔ do 80minuty (0:1)????
Young boys - Sion 1 (1,85) ✅ 2:0
Kurs: 4,07
Stawka: 25
Ew.wygrana: 101,75
Domzale grało w czwartek w lidze europejskiej z Rumuńską Astra i przegrali (2-0) po słabej grze myślę że Angielskie Leeds ze swoim doświadczeniem spokojnie ich pokona.
Leeds rozegrało tylko jedno spotkanie sparingowe z drużyna Farsley zakończone wysokim zwyciestwem (5:0) a Domzale grało sparing z Crvena Zvezda który przegrali (2:0).
Sion drużyna która straciła wielu graczy podstawowego składu spowodowane słabą sytuacja finansową nie sądzę żeby dziś wygrał lub chociaż zremisował z drużyną Young Boys.
Drużyna Sion rozegrała 4mecze przed sezonowe w których odniosła 2porażki (Lausanne0:1 i Wolfsburg 0:4) i 2 remisy (Servette 0:0 i co jest sporym zaskoczeniem remis z Marseille 1:1 i wygrana w karnych) A Young boys rozegrał 5 meczy w których 1 przegrał (Aarau 1:2) 2 remisy (Slavia Praga 2:2 i Winterthur 1:1) 2 zwycięstwa(Din. Moscow 4:1 i Servette 2:1)
Wyniki meczy sparingowych wskazuje że w lepszej formie są gracze Young boys i to dziś na nich stawiam.
Polecam
 
P 11

pocios

Użytkownik
Kupon 11
Piłka nożna Norwegia- Tippeligaen
Rosenborg - Odd 1 (1,42)
Sandnes - Strömsgodset 2 (1,77)
Kurs:2.51
Stawka:30
Ew.wygrana:75,40
Jak dla mnie faworyci swoich pojedynków nie mam czasu na opisanie swoich typów ale naprawdę warto przyjrzeć się bliżej tym spotkaniom.
Polecam
 
Do góry Bottom