>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy od szlachcic

szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
9
???? Hanescu - Cervenak 1 1,18 ⛔
???? Mayr-Achleitn - Martic 1ws 1,20 ✅
???? Lopez - Matsukevich 1 1,09 ✅
????
Martinez San.M.J - Zahlavova 1 1,13 ✅
stawka: 1,000 ew.wygrana. 1,744
niestety znowu powtarzam swoje błędy na dobijanie niskim kursem, ale na szczęście coraz rzadziej......
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
10
⚽ Differdange-Levadia 2 1,60 ⛔
⚽ Liepajas-Salzburg 2 1,40 ✅
⚽ Domzale-RNK Split +1,5 gola 1,26 ✅
???? Begu - Vinci 2 1.60 ⛔
stawka: 1,000 ew.wygrana. 4,515
mało przemyslane typy i są tego efekty....
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
12
:siata: Dollinger/Windscheif (GER) - Xu/Wu (CHN) 2 1,30 ✅
:siata: Brink/Reckermann (GER) - Thiago/Harley (BRA) 2 1,40 ⛔
stawka: 1,000 ew.wygrana. 1,820
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
13
Anglia - Hong Kong [snooker Druż. PŚ] 1 1,27 ⛔
Drużynowy Puchar Świata - Polska wygra (TAK/NIE?) 1 1,40 ✅
⚽
HJK Helsinki - VPS Vaasa 1 1,18 ✅
stawka: 1,000 ew.wygrana. 2,098

Anglicy dali ciała, nie było komu grać... można powiedzieć że Marco Fu wygrał cały mecz i ciągnie jakoś tą grę, zobaczymy jak będzie dziś.
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
14
Hong Kong - Irlandia Płn. [snooker Druż. PŚ]1 1,60
???? Polona Hercog - Anabel Medina-G. 1 1,50
???? Martinez San. M.J.-Mayr-Achl. P. 2 1,91 ⛔
stawka: 2,000 ew.wygrana. 9,168
Kilka słów na temat spotkań. MSMJ będzie miała ciężki mecz z
Mayr. wystarczyło że widziałem Mayr.w spotkaniu z Martic. jest bardzo silna, dobry serwis i regularność wydaje mi się że MSMJ nie da rady. Hercog powinna sobie poradzić bez problemu poprostu lubię tenis tej zawodniczki pod każdym względem taktycznym i fizycznym. A tu sam sie sobie dziwie dlaczego gram przeciwko Azjatom skoro wczoraj popsuli mi kupon.... ale wydaje mi się że limit szczęścia wyczerpali. Mark Allen i Gerard Greene po tym jak wyeliminowali szkotów zmierzą się z HongKongiem farciarskimi Azjatami którzy dzisiaj popłyną.

Przerwa ! do odwołania
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
Witam dzisiaj kilka według mnie ciekawych spotkań napisze kilka słów...

Fulham po ostatnim przegranym spotkaniu w LE z Wisłą stracił w moich oczach, niektórzy mówią że to przez kontrowersyjną czerwień ale nie będę wypowiadał się na ten temat, po prostu jak i w lidze tak i w LE radzą sobie kiepsko.Everton w tabeli za Fulham, ale też w lidze radzi sobie słabo, można to usprawiedliwić to tym że mieli silnych przeciwników 3 ostatnie mecze 3 porażki z Man. City, Chelsea i Liverpoolem. Wydaje mi się że najprawdopodobniej padnie tu remis do połowy i Everton wygra spotkanie.
Everton - 3,10 ✅


Czy u siebie czy na wyjeździe Chelsea w tym pojedynku jest u mnie zdecydowanym faworytem. Nie chcę się dużo rozpisywać proponuję HC na Chelsea. Można Się też pokusić na podwójny HC tyle że jest to dosyć ryzykowny typ ale jak najbardziej możliwy
Handicap 1:0 Chelsea - 1,95 ⛔
Handicap 2:0 Chelsea - 3,30 ⛔



Według mnie najciekawszy typ kolejki. Levante &quot;czarny koń&quot;? niczym Mainz na początku sezonu w ubiegłym roku w Bundeslidze. Do pewnego momentu.... Puki forma jest, nastawienie pozytywne wygrywają co się da nie zależnie czy u siebie czy na wyjeździe. Jeśli potrafią wygrać z Realem u siebie to czemu nie z Villarreal na wyjeździe ;)
Levante - 4,10 ✅


Kolejne spotkanie kontrowersyjne i kolejny raz liczę na &quot;niespodziankę&quot; Inter w obecnej formie spotkania nie wygra, najprawdopodobniej padnie remis i to bezbramkowy Chievo doskonale potrafi zagrać na remis co miało miejsce w meczu z Juventusem.
Inter - Chievo - X - 3,70 ⛔
Inter - Chievo dokładny wynik 0-0 - 9,25
⛔
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik

Levante mile zaskoczyło w niedziele wygrywając na wyjeździe 0-3. Miałem przyjemnosc ogladac mecz i gra jaka prezentuja wyglada na dosyc solidną. Moim zdaniem faworyt wygra dziś wysoko więc...
Levante - 1,75 ✅
Levanta HC-1.5 - 3,0 ⛔



Ze względu że na wygraną Realu kurs jest niski, zagram na bramki, myślę że bezpiecznie będzie zagrać +3,5 Wydaje mi się że może być 3-1,4-0 ale też +4,5 gola wchodzi w grę.

over 3.5 - 1,70 ⛔
over 4.5 - 2,60
⛔




Ciekawe spotkanie pomiędzy Azarenka a Stosur. Wczoraj oglądałem mecz Samanty i grała dosyć solidny , równy i dokładny tenis. Jest zawodniczką która ma doskonałe warunki fizyczne, jest &quot;dobrze zbudowaną&quot; zawodniczką i mecz dzień po dniu nie powinien mieć dla niej znaczenia widze ją nawet w roli faworytki turnieju.
Stosur - 2,80 ⛔
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik

Voleibol Teruel-Kedzierzyn-Kozle
Typ:2
Kurs: 1,45
✅

Wolves-Manchester CityTyp:2
Kurs: 1,45
✅

????
Fyrstenberg M. / Matkowski M.-Chela J. I. / Sa A.Typ: 1
Kurs:1,35
✅
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
VS

???? Starace P. (Ita)-Tipsarevic J. (Srb)
Typ:2
Kurs:1.11 ✅

VS

???? Mannarino A. (Fra)-Youzhny M. (Rus)
Typ:2
Kurs:1,23 ✅

VS

???? Bartoli M. (Fra)-Azarenka V. (Blr)
Tpy: DW 0-2
Kurs: 1,70 ⛔

VS

???? Machado R. (Por)-Alund M. (Arg)
Typ:1
Kurs: 1,35 ✅

AKO: 3,13
Tak to jest że jak ktoś awans ma zapewniony i meczu nie musi wygrywać to go nie wygrywa....​
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
-

Tottenham-QPR
Typ: Zwycięstwo gospodarzy ilością 1 bramki
⛔
▶Kurs: 3,38

-

Leeds-Cardiff
Typ: Która drużyna strzeli pierwsza? Cardiff ✅
▶Kurs: 1,86

-

Kapfenberg-Austria Vienna
Typ: Remis ✅
▶Kurs: 3,45

-

Colo Colo-U. De Chile
Typ: Powyżej 2,5 gola
✅
▶Kurs: 1,67

-

Osasuna-Levante
Typ: Levante ⛔
▶Kurs: 2,85

-

Malaga-Espanyol
Typ: Malaga nie strzeli gola
⛔
▶Kurs: 3,90

-

Udinese-Palermo
Typ: Udinese ✅
▶Kurs: 1,70

Mecze puszczone jako single, także sklejona taśma z ako 601,81​
 
szlachcic 6

szlachcic

Użytkownik
-

Cilic M. (Cro)-Tipsarevic J. (Srb)
Typ: Tipsarevic ⛔
▶
Kurs: 1,55

-

Kvitova P. (Cze)-Azarenka V. (Blr)
Typ: gem handicap Azarenka +3.5 gema ✅
▶
Kurs: 1,50
-

Lech Poznań-Legia Warszawa
Typ: Legia ⛔
▶
Kurs: 3,00
 
Do góry Bottom