>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy NHL by Biskup

cock 756

cock

Użytkownik
Hej bbiskup1!
Przeczytałem strona po stronie test in play systemu. Życzę powodzenia.
Ble-85 się mocno upierał ze swoim prawdopodobieństwem. W każdym meczu masz matematyczne 50/50. Mecze są od siebie niezależne. Właśnie jak rzuty monetą. ;)
Dla ścisłości On policzył, że na 5 zdarzeń, czy ileś stosunek porażek do wygranych wyniesie jakieś tam prawdopodobieństwo. Tfu, nawet tego nie policzył. Policzył prawdopodobieństwo trafienia kuponu ako z iluś tam zdarzeniami dwudrogowymi.
Pozdrowił, trzymaj fason i myśl o MLB, bo bym się przyłączył. ;)
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Chicago do przodu ????
Na dzisiaj zgodnie z &quot;systemem&quot; Philadelphia Flyers ✅
Pozdrawiam
PS. Poza zasadami polecam ponownie Chicago. Walczą o awans do play-off i muszą się starać jeśli marzą o dalszej grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cock 756

cock

Użytkownik
Bbiskup1

...muszę Ci podziękować... Gdyby nie ośmielenie mnie do NHL za więcej niż coś tam miałbym niezłe doły. Tymczasem każdy podkoszowy minus skutecznie w maksymalnie dwóch progach zamykam ze znaczną nawiązką. Nieważne czy się znam czy nie. Po prostu &quot;gości&quot;, i co najważniejsze siedzi. Trzy typy zagrałem - trzy mi weszły. Zawsze wesoło nie będzie, ale... ????

Z tego co się nie mylę tej nocy rusza sezon MLB. Zamierzam równie skutecznie, bazując na mej niewiedzy pograć ujemny handicap na wyjazdowego faworyta.

Pozdrowił - życzę plusików, kto by pomyślał, że totalny laik może czesać tak kasę.
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
...muszę Ci podziękować...
Spoko, tylko z tą progresją trzeba być naprawde ostrożnym i mieć kasę w razie dłuższych serii.
Wczoraj wypłaciłem 500, które udało mi się ugrać przez miesiąc (małe stawki od 10-30).

Od połowy listopada obstawiałem codziennie po jednym zakładzie (łącznie ponad 130 zakładów).
Najdłuższa seria zwycięstw pod rząd - 6.
Najdłuższa seria porażek pod rząd - 5.

PS. Teraz sezon NHL jest bezpośrednio przed play-offami, wiec proponuję trochę zluzować ze stawkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Witam,
Do czasu, aż nie rozpocznie się play-off, zawieszam obstawianie NHL ;)
Drużyny ostatnio jakoś dziwnie grają, a te, które zagwarantowały sobie wejście do play-off jakby trochę odpuściły..
Pzdr
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Witam ponownie.
Dziś w nocy rozpoczynają się play-offs.
Na rozpoczęcie proponuję Tampa Bay Lighting, która gra w Pittsburgu z tamtejszymi Pingwinami ????
Pzdr
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Witam po przerwie.
Na razie przedsezon, więc spokojnie i głownie dla testów.
Zgodnie z zasadą na dzisiaj NY Rangers.
Pzdr

Oj, coś pokręciłem. Ten mecz odbędzie się dopiero 07.10.2011..
A więc jeszcze trzeba poczekać.
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Montreal na ✅
Na dziś wieczór daję na Minnesota Wild. Mecz jest o 19 naszego czasu, więc poczekam na jego zakończenie i na nockę dam jeszcze Phoenix Coyotes.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom