>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy NBA na 17.11.2005

Status
Zamknięty.
U 0

ufo

Użytkownik
Siema co sie z wami dzieje czy nikt sie nie interesuje NBA?? :? No nic mam nadzieje ze to tylko taki okres :p

A oto dzisiejsze mecze!! ????

Minnesota Wolves - Washington Wizards

Patrzac w tabele Washington jest faworytem maja bilans 5-2 po znakomitym meczu G.Arenasa przeciwko San Antonio ustalajac rekord tego sezonu zdobywajac 43 punkty. Typowanie meczów w wykonaniu Wizards bedzie teraz bardzo ostrozne.Swietnie zaczeli zeson sa rewelacja,ale ja jednak jestem zdania ze Washington aby wygrac kolejne mecze musza je poprostu wyszarpywac przeciwnikom.I nie jest prawda ze Minesota nie bedzie sie liczyc w tym sezonie :!: jak dla mnie to nawet oni zrobia postep nawet grajac bez S.Cassela,ktory zostal oddany do LA Clippers.W meczu tych druzyn daje wiela szanse Wolves na pokazanie ze w tym sezonie beda walczyc w play offs,Moj typ to Minesota... :twisted:

Dallas Mavericks - Atlanta Hawks

Aż mi szkoda tej druzyny szkoda mi Atlanty :? nie widze w tym meczu jakich kolwiek szans Atlanty na zwyciestwo z Mavericks.

San Antonio Spurs - Houston Rockets

Napewno trudny mecz do obstawiania bo jest ta nie pewnosc jak zagra T-Mac po kontuzji.Czy moze poprostu moze liczyc na taki dar rzutu jak w tamtym sezonie przeciwko San Antonio kiedy rzucil 13 punktów w 35 sekund. :wink: i w ten sposub wygrywajac mecz.Jednak patrzac na kontuzje Houston nie ma Boba Sura i Diona Glovera typuje na zwyciestwo Spurs.
 
L 45

laha

Forum VIP
iema co sie z wami dzieje czy nikt sie nie interesuje NBA?? No nic mam nadzieje ze to tylko taki okres
Ja się interesuje twoimi trypami bo masz dobre ???? NBA lubie ale praktycznie się nieznam ;) Natomiast lubie sobie pograć w NBA 2005 na kompie :p

P.S Ale dobre analizy piszesz UFO zupełnie z kosmosu :p Tylko prosze Cie o zamieszczenie jeszcze kursu :p

Pozdrawiam
 
R 0

r4d3k

Forum VIP
kursy z Expekta:

Minnesota Timberwolves - Washington Wizards [1.55 - 2.53] 2

Dallas Mavericks - Atlanta Hawks [1.05 - 11.31] 1

San Antonio Spurs - Houston Rockets [1.23 - 4.37] 1

mam nadzieję że pójdzie lepiej niż wczoraj ;) Pozdro.
 
U 0

ufo

Użytkownik
wyniki kolejki :mrgreen:

Minnesota - Washington 109 : 98 ????
Dallas - Atlanta 87 : 78 ????
San Antonio - Houston 86 : 80 ????

Dzis 3/3 ????
 
L 45

laha

Forum VIP
No panowie :p Rozkręcacie się :p ja wczoraj miałem 3/4 :p w dziele kosz jest chyba najwięcej zaglądających :p jush wyliczam...

-r4d3k
-G-uszard
-UFO
-Benitooo
-Dextroll (czy jakoś tak) :p

Myśle ze jeśli tak dalej pójdzie to temat się naprawde dobrze rozkręci...co do radka (r4d3k) chyba się pomyliłem :p jak cie urazuiłem wtedy to sorki :p Życze jaknajszybszego powrotu do netu w chacie :p

Pozdro

Laha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom