>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Typy na propsie by Doby

dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ostatnia próba na dziś pod freebet...

Kupon #12
Lazio - Feyenoord / Over 1.5 + każda ov 1.5 ŻK
AC Milan - PSG / Over 1.5 + over 3.5 ŻK
Atl Madryt - Celtic / 1 + over 0.5 w 2 połowie

@4.46 - 4.5j Superbet

Znowu zabrakło jednej bramki. Już -27.5j - no bardzo słabo zaczął się ten listopad i dużo pecha.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dziś zagramy za freebet na Superbecie z wczoraj + z superspina.

Kupon #13 FREEBET
Napoli - Braga / 1 (Superprzewaga)
Arsenal - Sevilla / 2 (+2,5 AH)
PSV - Lens / PSV gol + over 3.5 RR
RB Salzburg - Inter / Over 1.5 + każda over 1.5 RR + over 1.5 ŻK
Real Madryt - Braga / Over 2.5 + każda over 0.5 RR + over 2.5 ŻK
@7.20 - 8.5j Superbet hoho, nie mój tydzień pod puchary


Dziś trochę agresywniej bo skoro freebet to może spróbujemy coś odegrać.
Mam nadzieję, że kupon nie zakończy się znowu przedwcześnie tak jak ostatnio bywa na meczach o 18:45. Mam nadzieję, że Napoli grając u siebie z beznadziejnym Unionem poradzi sobie i zachowa komplet punktów. W dalszym ciągu brak Osimhena ale jest Politano, Raspadori czy Kvara, którzy jak najbardziej dają radę. Oglądałem mecz z Salerną i naprawdę fajnie to wyglądało mimo, że rywale mieli swoje okazje to Napoli cały mecz prowadziło grę i miało wynik pod kontrolą gdyż szybko wyszli na prowadzenie. Liczę, że tu będzie podobnie szybka bramka-dwie i kontrolowanie spotkania. Przyjemna jest także superprzewaga, bo szybkie dwa gole dla Neapolitańczyków kończą nam emocje i typ mamy zaliczony.
W Arsenalu z kolei sporo kontuzji. Na pewno nie zagrają Jesus, Partey, Ode, Smith-Rowe a Nketiah także nie trenował i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Artecie na pewno zależy tylko i wyłącznie na trzech punktach, zwłaszcza, że drużyna dalej jest pewnie nabuzowana po weekendzie i będzie chciała jak najszybciej powrócić na zwycięskie tory. Problem w tym, że Sevilla to nie są ogórki jak Sheffield czy inne Bournemouth i sprawili niemało kłopotów już w pierwszym spotkaniu na Ramos Sanchez Pizjuan gdzie wygrana Arsenalu była dość szczęśliwa, bo piłkarze z Andaluzji mieli kilka dogodnych okazji, które można było zamienić na bramki. Wiadomo teraz Kanonierzy grają u siebie, Sevilla na wyjeździe, ale ciężko mi uwierzyć w 3:0 lub wyżej dla Arsenalu, który nie jest w jakiejś wybitnej formie, w zespole jest sporo kontuzji, a Sevilla zapewne nie wyjdzie na otwartą grę i cios za cios, tylko zapewne staną mocniej w obronie szukając swoich szans w atakach. Sytuacja wydaje mi się podobna jak w ostatniej kolejce LE gdzie bliźniacza sytuacja była w meczu Brighton - Ajax, gdzie również grałem dodatni handicap na gości, bo w moim zdaniu kursy na zdecydowanego faworyta jakim jest Arsenal są przeszacowane. Moim zdaniem 1.3 z Sevillą ma jeszcze mniejszą wartość jak gra wtedy na Brighton, a handi na Sevillę po wyższym kursie niż gra na "jedynkę" moim zdaniem jest lepszym wyborem.
PSV u siebie podejmie Lens i z pewnością będzie chciało to spotkanie wygrać bo zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli a spokojnie stać ich na awans z drugiego miejsca. Pierwszy mecz zakończył się remisem więc będą musieli wygrac aby w przypadku takiej samej ilości punktów być wyżej w tabeli bo decyduje bilans meczów bezpośrednich. Holendrzy to nie ekipa, która strzela gola i klepie tylko zespół który chce strzelić drugą a potem trzecią i czwarta bramkę. Cały czas nacierają na zespół rywali. Tu gra pod faworyta, choć win jest wg mnie naprawdę prawdopodobny to gram ostrożniej czyli na rogi i gola. Rogi PSV pokrywało w każdym spotkaniu w tym sezonie, a bramki nie strzelili tylko na Emirates - na własnym obiekcie w każdym spotkaniu w tym sezonie strzelali minimum bramkę więc liczę na to i dziś.
W meczu Salzburgu z Interem spodziewam się ciekawego widowiska bo jak się okazało Salzburg to nie tylko chłopcy do bicia. Potrafili wygrać na ciężkim terenie w Lizbonie, co prawda pozostałe mecze dwa przegrali ale Interowi potrafili zagrozić także w Mediolanie. Na pewno będą starali się zdobyć bramkę aniżeli grać "na zero", to ofensywna ekipa podobnie jak i Inter. Dwa gole to tak naprawdę może pokryć każda z tych ekip choć bliżej temu jednak Interowi i tak też typują bukmacherzy. Inter nie pokrył overa tylko z Benficą, w meczach Salzburga minimum dwa gole padały w każdym spotkaniu. Co więcej zespół z Austrii także w każdym spotkaniu tego sezonu bił co najmniej dwa rogi - także w LM. Średnio biją 5.3 roga/mecz, także roga "na połowę" powinni zrobić, zwłaszcza, że grają u siebie. W LM wbili zaledwie 2 Sociedad (ale linia pokryta), 5 w Lizbonie i 4 w Mediolanie. Dwie kartki to także nie wygórowana linia, a wręcz bardzo niska zwłaszcza na tym etapie rozgrywek.
Podobnie sprawy mają się w Realu, z tym, że over 2.5 może pokryć sam Real. Trzy kartki podobnie jak wyżej to także niska linia biorąc pod uwagę, że mamy tu hiszpańską i portugalską ekipę. Braga na drugie miejsce szans raczej nie ma przy tak grającym Napoli ale chociaż trzecie może utrzymać i awansować do LE. Na pewno będą próbować i tworzyć zagrożenie pod bramką Królewskich. W kwestii rożnych Braga nie miała spotkania gdzie nie wbiłaby choć jednego rożnego, Real podobnie - każdy rywal był w stanie nabić im choć jednego roga, bo o ich roga to nie ma co się bać. Największym ryzykiem jest ten over 2.5 ale jak wspomniałem przy takim potencjale ofensywnym jakim dysponuje Real sami są w stanie to pokryć. Braga być może zdoła strzelić bramkę co tylko zadziała pozytywnie na typ, istotnym jest, że w każdym meczu Portugalczyków był over 2.5 - kartek brakło tylko w meczu z Realem własnie w roli gospodarza (były tylko 2). Dziś mam nadzieję, że będzie inaczej.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Kupon #14
Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia / Over 3.5
Verona - Modena / Over 3.5
Wawrinka - Van Assche / 2 (+1,5 seta)

@2.90 - 5j Unibet 9,5j

mamy przełamanie 🥳
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Kupon #15
Denver Nuggets - GSW / Over 219.5
Phila 76ers - Boston Celtics / Over 219.5

Minnesota Timberwolves - NO Pelicans / Minnesota OT + A. Edwards ov 21.5
@3.21 - 2.5j Unibet
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dzielimy kupony na 18:45 i 21 + freebet ze superspin z Superbeta.

Kupon #16
Ajax - Brighton / Over 2.5
PAOK - Aberdeen / 1
Qarabach - Leverkusen / Leverkusen gol + over 3.5 RR
Legia - Zrinjski / 1

@4.12 - 4j Unibet

Kupon #17

Hacken - Molde / Over 2.5
Aston Villa - AZ Alkmaar / 1

West Ham - Olympiakos / 1X + over 1.5
Sporting - Raków / Sporting over 1.5
@3.77 - 4j Unibet nie wierzę, a myślałem to czy 1 czy over 3.5 ŻK i znowu jedna bramka XD no ile możńa

Kupon #18 FREEBET
Touluse - Liverpool / 2
Karabach - Leverkusen / 2
AEK - Marsylia / Over 3.5 ŻK
Freiburg - TSC / 1 (-1,5)
Slovan - Lille / Over 2.5
Ludogorets - Fenerbahce /
Fener gol + over 3.5 RR
@10,52 - 1j Superbet
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Kupon #19
Wolves - Spurs / BTS
Draper - Mannarino / 1
United - Luton / 1
@3,1 - 6j Unibet

Kupon #20

Bournemouth - Newcastle / X2 + over 1.5
Arsenal - Burnley / Arsenal over 1.5 + więcej rogów
Real - Valencia / Real + over 3.5 ŻK
@3.42 - 6j Unibet


Dziś niestety nie mam czasu nawet na parę słów, więc typy "na sucho".
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Niemożliwe staje się możliwe. Dalej cały czas jeden psuje.

Kupon #20
Atalanta - Miami / 1
GSW - Cleveland / 1
Orlando - Milwaukee / over 222.5
@2.83 - 10j Unibet


Jeśli to ani jutro nic nie wejdzie to kończymy miesiąc bo mam już dość tego pecha.

To już mnie nawet bawi. Listopad kończę na 50 bo zaraz cały zysk z października pójdzie się kochać. Śmieszne jest to, że czego tu nie wrzucę to wchodzi. Także do grudnia raczej luz w temacie.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Śmieszne, że jak nie podaje w temacie to wchodzi. Być może dziś coś podam, ale wiem na co się wtedy piszę :D

1701252423402.png
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Wczoraj nie wrzucałem betów i oczywiście dzień na :D
Zobaczymy jak pójdzie w tym tygodniu.

Kupon #1
Liverpool - Fulham / 1
City - Tottenham / 1 + over 4.5 RR
Sassuolo - Roma / over 1.5 + over 3.5 ŻK
@3,01 - 10j LVBet

Kupon #2

Feyenoord - PSV / BTS
Leverkusen - BVB / BTS
Sassuolo - Roma / BTS
Barca - Atletico / BTS
@5.2 - 2j LVBet


Liverpool powinien gładko wziąć Fulham u siebie. Po rozgromieniu LASK w domowym spotkaniu w rozgrywkach Ligi Europy przyjdzie im zmierzyć się również na własnym obiekcie z podopiecznymi Marco Silvy. Co prawda udało im się zatrzymać Arsenal na Emirates, ale potem przegrywali z większymi markami w lidze. Mówię tu o United, świetnie grającej Aston Villi, Spurs, City, czy nawet miernie grające ale jednak - Chelsea. Dziś przychodzi pora na Anfield, na którym wygrali raz na ostatnie 5 pojedynków, pozostałe to przegrane. Anfield to dla przybyłych zespołów dotychczas twierdza nie do zdobycia. Komplet punktów z bilansem 17:2 doskonale o tym świadczy i według mnie nie zapowiada się na to aby mieli to dziś przerwać. Jeśli dla kogoś 1.3 do AKO to za mało, warto dodać rogi bo z linią 4.5 mamy kurs 1.53 a grając u siebie podopieczni Kloppa najmniej zrobili w tym sezonie 6 rogów a średnia wynosi 8.33/mecz.

City u siebie to też walec, jedyna drużyna, która była w stanie im przeszkodzić i cokolwiek wyrwać to właśnie Liverpool. Choć z przebiegu spotkania, moim subiektywnym zdaniem, to podopieczni Guardioli chyba jednak zasłużyli na komplet The Reds pokazali, że się da. Nie wróżę tego jednak dzisiejszemu rywalomi Citizens czyli Tottenhamowi, który przyjeżdża na Etihad przetrzewionymi sporą ilością kontuzji. Co najważniejsze oczywiście w dalszym ciągu brak głównej pary obrońców czyli Romero i Van de Vena dzięki czemu w środku musi grać sklejona dwójka z Daviesa i Emersona Royala. Boki obrony akurat zostały zachowane ale jak City weźmie stoperów Spurs na karuzele to może być ciekawie. Na szczęście Postecouglu do dyspozycji jest chociaż świetnie spisujący się Vicario. Idąc dalej, w drugiej linii nadal brak Maddisona, powracającego po kontuzji Bentancura na dłuższą przerwę znowu wysłał Matty Cash, niepewny wystepu jest Pape Sarr a możliwy jest także brak Richarlisona, a ponadto w dalszym ciągu brak też Solomona i Perisica. Biorąc to wszystko do paki, grać muszą Gil, Skipp czy Lo Celso, którzy są znacznym downgradem w przypadku kontuzji wymienionych wcześniej graczy.
Nie mogę jednak być tak surowy dla przyjezdnych ponieważ w dalszym ciągu jest Son, Johnson, Kulusevski a do środka pola wróci Bissouma po przerwie za kartki. Co prawda Spurs przegrali trzy ostatnie spotkania, ale w każdym z nich strzelali bramkę, co więcej, w każdym z nich prowadzili. Nie zdziwiłbym się gdyby i dziś udała im się ta sztuka bo ostatnio obrona City no lekko mówiąc nie jest monolitem tracąc 8 bramek w 5 spotkaniach i tylko w jednym z nich (z YB Bern) zachowując czyste konto.
Ante co prawda na konferencji mówił, że nie zamierzają się bronić na Etihad, ale moim zdaniem to typowa próba zdjęcia presji z piłkarzy. Raczej większość z nas zdaje sobie sprawę, że pójście na wymianę ciosów z City grając na wyjeździe dobrze raczej skończyć sie nie może. Dlatego wydaje mi się, że konferencja to jedno, a jak naprawdę zagrają to druga kwestia. Zapewne będą szukali swoich szans w kontraatakach dlatego początkowo pewnie staną niżej i w szybkim Johnsonie czy Sonie będą upatrywali swoich okazji. Im dłużej wynik będzie niekorzystny dla City tym lepiej dla rożnych. Trzeba tu nadmienić, żę City pod tym względem w obecnym sezonie najlepiej nie wygląda, a z drugiej stony kiedy Spurs grali na wyjeździe tylko Burnley nie nabiło przynajmniej 5 rożnych. Szans upatruję tu też w dobrej dyspozycji Vicario, który zaraz po Allisonie ma najwyższy procent obron w lidze - dokładnie 76,9% i 38 obron na koncie (stan na 22.11), ponadto współczynik GoalsPrevented ma 3,31 (5 w lidze, Squawka). Bazując na powyższym czyli grze City u siebie, kontuzjach Spurs, prawdopodobnej grze Tottenhamu i dobrej dyspozycji Vicario wydaje mi się, że komplet punktów zostanie na Etihad a Manchester wbije przynajmniej 5 rogów.

Co do ligi włoskiej nie będę kłamać, że jestem jakimś ekspertem i często ją oglądam, ale mecz Sassuolo - Roma na pierwszy rzut oka wyglada mi overowo. Śledzę poczynania Romy i najlepiej określa ich chyba zdanie, że grają w lidze w kratkę. Wygrane przeplatają z remisami czy przegranymi i zajmują 5 miejsce z bilansem 6-3-4 i bramkami 25-15. Sassuolo odległa 14 pozycja i bilans 20:24. Widać, że dzisiejsi gospodarze pomimo niedużej zdobyczy punktowej sporo bramek strzelają. Ponadto pojedynki z Romą - przynajmniej w ostatnich latach zawsze opiewały w bramki, Wydaje mi się, że i dziś bramki powinny być - ostatnie 5 spotkań 5/5 BTS, 4/5 over 2.5 i łącznie 20 bramek. Tylko w jednym z tych spotkań linia kartkowa nie została pokryta. Sytuacja wygląda niemal identycznie jeśli chodzi o grę na boisku Sassu gdzie overy pokrywane były 4/5 a kartki zawsze. W Serie A linia 4 kartek naprawdę nie jest wysoka i czasami pokrywana już w pierwszej połowie. Tu idę bardziej statystycznie oraz mając w pamięci, że te spotkania zazwyczaj właśnie bywały otwarte i zacięte jednocześnie.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dobra, jednak póki co nie wracam bo to już naprawdę przestaje być zabawne, że co tu wrzucam to nie siedzi, a co nie wrzucone to do przodu. Póki co mam dość.

Najpierw City kręcone przez sędziego, potem gol Atleti przy tylu okazjach przy ostatnich meczach Barcy. Los ze mną gra w pokera
 
Do góry Bottom