>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Wenzhou - Hangzhou over 128,5 2.00 parimatch w przerwie meczu, w innych bukach linia nawet 10 punkty wyższa
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Australia w siatę mecz@ 3.4 ledwo, ale weszło 5.2 max złapany, a było wyzej ✅ na dziś wystarczy gry
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Birma z remisem 7.00
Praktycznie siedzą cały czas na połowie Tajkistanu. Na dobrą sprawę to Tajkistan o nic nie gra bo nie będzie w grupie drużyn które awansują z drugiego miejsca. Co prawda mają szansę matematyczne ale graniczące z cudem . Remis Birmie da to że wyprzedzą Mongolię i będą grać rundę później w eliminacjach do Mistrzostw Azji.
Birma strzeli 2.90
 
Ostatnia edycja:
B 105,7K

byle-na-plus

Użytkownik
Nie nie przyznam Tobie tego. Bo raz to parę dni temu podawałem typ na under 2,5 punkta w grupie, a dwa stawiałem przed meczem na Słowaków. Ja podchodzę obiektywnie do tego. Może i Słowacy są słabi ale to co My gramy za Sousy to jest parodia. Gorzej niż za Brzęczka. Sosua fajnie gada. Właśnie leci wywiad pomeczowy w TVP Sport, ale powtórzę to kolejny raz marny z niego trener. Mam nadzieję że Czarek po wyborach go pogoni.
Jeśli Pan Czarek wygra to już sie boje tego wyboru. Ciekawe czy zrobi to sam czy z komputerem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom