>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [97]

Status
Zamknięty.
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Ktos mi wytlumaczy co sie wlasnie stalo w meczu Polski z Brazylia? BanksyGA BanksyGA
Nie wiem czy w siatkówce też to obowiązuje, ale chyba w tenisie jest tak, że jak sędzia "odgwiżdże" koniec gema to już nie można tego zmienic, nawet jak ktoś będzie jeszcze chciał brać challenge. Może z tego względu ta sytuacja, bo sędzia już odgwizdał koniec a potem było sprawdzanie. Ale może ktoś na bieżąco z przepisami jeszcze się odniesie
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
G 0

gubernator_nh

Gość
Niech to Włochy wezmą.zawsze im kibicowałem na turniejach. Niech te nasze daremne kopacze biorą przykład. Tak wiem że jeszcze nie grali ale nie widzę tego
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
sparing piłka Benesov - Motorlet goście strzela w meczu tak 2.50 sts 66' stan 4:0 uważam że wpadnie zrobili 3 rogi w ostatnie 10 min i statsy ok pre było faworytem gol wpadnie
Post automatycznie złączony:

sparing piłka Benesov - Motorlet goście strzela w meczu tak 2.50 sts 66' stan 4:0 uważam że wpadnie zrobili 3 rogi w ostatnie 10 min i statsy ok pre było faworytem gol wpadnie
szybko, 3 min po podaniu
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Piłka nożna 4 liga Gołuchów - Września powyżej 1.5 gola 2.30 sts 62' obecnie 0:0
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Ale chłam ten mecz Szeajcarow, totalne kunktatorstwo no ale jak gra sie w ataku takim Seforoviciem albo Embolo to czego sie mozna spodziewac
 
adik1992 402,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
PSG oni frajerstwo to mają w genach niezależnie czy piłkarze nozni czy ręczni. Brawa dla dunczykow za finał LM.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom