>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [95]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
I Fajnie sobie Sibirsk gra takie baty dostać
Dziękuję jak już widze to wyczerpały mi się moje możliwości ,Jednak dzisiejszy dzień po Południe to jest katastrofa ,dlatego nie ma co jechać dalej ,bo będzie jeszcze gorzej widze
No Sibir tylko overki zrobił w 1 tercji
jest mi głupio że typ niewszedł jak ktoś zagrał ,ale Ruski cieżko wyczuć ,nie stety ,a tak fajnie mi szło ,i wszystko 1 typ popsuł ,ale overy weszły .kto je zagrał na cały mecz to Gratulacje a kto zagrał na Sibir to Soorka :(😞:cry:
 
G 0

gubernator_nh

Gość
I Fajnie sobie Sibirsk gra takie baty dostać
Dziękuję jak już widze to wyczerpały mi się moje możliwości ,Jednak dzisiejszy dzień po Południe to jest katastrofa ,dlatego nie ma co jechać dalej ,bo będzie jeszcze gorzej widze
No Sibir tylko overki zrobił w 1 tercji
jest mi głupio że typ niewszedł jak ktoś zagrał ,ale Ruski cieżko wyczuć ,nie stety ,a tak fajnie mi szło ,i wszystko 1 typ popsuł ,ale overy weszły .kto je zagrał na cały mecz to Gratulacje a kto zagrał na Sibir to Soorka :(😞:cry:
Ale eksperymencik nadal w grze? Ps. Fajny wynik w siatkę w Kazachstanie babeczek. 25-3 w 1 secie. Undery ładnie siadly. Ledwo buk to klepnal bo ciągle zawieszal kursy.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
FLORIDA PANTHERS (AA0912200) - VANCOUVER CANUCKS (VORMAK244)
FLORIDA PANTHERS (AA0912200) - over 1,5 1.70

Na wieczorek coś z Virtuala 16:30

Post automatycznie złączony:

Ale eksperymencik nadal w grze? Ps. Fajny wynik w siatkę w Kazachstanie babeczek. 25-3 w 1 secie. Undery ładnie siadly. Ledwo buk to klepnal bo ciągle zawieszal kursy.
Tak bo zostawiłem sporo kasy a kosz by mi uwalił wtopił 1 pk do połowy ,ale teraz dałm za wszystko hokeja jak wejdzie ,zostawiam kase i za drobne jade a ręczna Ruska cudo weszło w moim temacie 3.90 i 2.20 handi szkoda że tu nie podałem ,ale się za bardzo zmarteiłem hokejem Ruskim i podałem wswoim temacie tylko ręczną jak coś to walić domnie na feysa ,ale nie trzeba bo zawsze wystawie coś tutaj dla wszystkich ,a nie tylko dla nielicznych ,jak mam czas to zawsze zapodaje ,chyba że mam kryzys to cieżko mi się pozbierać ,potym nie udanym typie ,i jak ktoś zagrał to mi jest przykro ,taki jestem ż esię przejmuje Wszystkimi ,bo chcem jak najlepiej żeby inni wygrywali ,ja tam nie muszę ,wole pomagać i się cieszyc z tego że inni zadowoleni to lubie robić ,nie patrze na siebie
Pomagać trza każdemu ,ja też miałem dołki i nikt mi nie pomógł tylko 1 osoba domnie pisała reszta sie tylko nabijała na feysie że tak pisze ,a pisze zawsze co mi jest ,nie trzymam tego w sobie
Pozdrawiam i Dziękuję za rade
Troszkę buk w kulki poleciał bo grali wyjazd
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Holandia u47,5% posiadania piłki @1,75 W 1xbet.
Jak dla mnie powinno być gładko. Z Włochami Holendrzy u siebie mieli 43% na wyjeździe 45%
Hiszpania z Niemcami na wyjeździe 57%. Tu wystarczy 53% by zakład wszedł.
Linia jest źle wystawiona bo handi jest -12 na Hiszpanów więc powinno być 44,5 na Holandię ale widocznie ktoś słabo liczy u ruskow. To już nie pierwszy raz . Nic tylko korzystać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HC ENERGIE KARLOVY VARY - HC MOTOR C. BUDEJOVICE 1 tercja over 1,5 1.70

Można grać na gole over 5,5 1.60
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
pukon 944,9K

pukon

Użytkownik
Lyon - Crvena zvezda godz. 20:45
David Lighty poniżej 2.5zb / 1,86 3zb
Langston Hall powyżej 4.5as / 1,94 3as
Jordan Loyd powyżej 17.5pkt / 1,82 29pkt
Betclic
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom