>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Inegol live @2.15
Post automatycznie złączony:

Piękny kursik trafiony ,Szkoda 2 bo był remisik
Post automatycznie złączony:



Idioto nie do ciebie pisałem ,więc zamilcz wreście a jak ci się nie podoba to spadaj ,sam się lecz a nie marudzisz tylko ,jak zawsze na innych forach ,wiec sie zastanów co piszesz ,nie pisałem do ciebie ,wiec poco sie odzywasz
Jak się pytam o coś ważnego nikt nie odpowiada bo poco ,a teraz to już jest źle nie potrzebnie siektoś odzywa jak niejest proszony
Więc już więcej nic niepisz ,ja sobie będe pisał co mi się podoba i masz dużo do gadania ,nie podoba się to nie czytaj ,idź marudzić gdzie inndziej na innych czatach a nie mi tutaj
sam się nie nauczyłeś wiec nic niepisz domnie więcej ,i nie wnerwiaj mnie lepiej takimi głupimi wypocinami
Co to kogo obchodzi co napisałeś chyba tylko ciebie ,bo inni nie odpisali ,i dobrze zrobili ,a ty zawsze jesteś najmądzęjszy widze i ura bura ,tylko potrafisz dogadywać i nic mądrego nie napisać
Czemu ublizasz prymitywie
Post automatycznie złączony:

Uważaj też na koronowirusa bo tu nie ma żartów. Masz choroby współistniejące więc bardzo uważaj...👊
Ten koles jest chory psychicznie wezcie go ignorujcie
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Vasteras SK - Sundsvall over 2,5 @2.43

Pierwsza połowa wystarczyła - elegancko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Uważaj też na koronowirusa bo tu nie ma żartów. Masz choroby współistniejące więc bardzo uważaj...👊
To mi nie grozi ,bo dobrze się konserwuje ,znaczy odżywiam ,ja tylko mam zimową porą katar przez zatoki ,mam krzywą przegrode ,a to mi dokucza jesienią ,a latem jest ok
Dziękuję i POZDRAWIAM Dużo wygranych życzę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom