>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
nikt przy zdrowych zmyslach nie zagra tego za cala chate... przeciez on napisal tak tylko, zeby typ wygladal na mocniejszy i tyle. przeciez podal 10/10 stawke a reszta to tylko subiektywne odczucia. przeciez nie napisal 100/10... fajna nagonka... ja nie lubie loleketikonek, ale powinno sie stawac po stronie slabszego.
A ja go lubię tak i Ciebie i ostatnio wszystkich na forum ;) i chodziło mi nie o żadną nagonkę tylko żeby pamiętać, że różne osoby czytają to co piszemy i czasami ktoś rzeczywiście może sprzedać taki dom... A hazardzistów (nawet nie zarejestrowanych na forum, ale czytających je), nie brakuje... Po prostu może lepiej nie pisać taki rzeczy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A ja go lubię tak i Ciebie i ostatnio wszystkich na forum ;) i chodziło mi nie o żadną nagonkę tylko żeby pamiętać, że różne osoby czytają to co piszemy i czasami ktoś rzeczywiście może sprzedać taki dom... A hazardzistów (nawet nie zarejestrowanych na forum, ale czytających je), nie brakuje... Po prostu może lepiej nie pisać taki rzeczy...
zgadzam sie z tym, zeby nie pisac takich rzeczy i napisalem wczesniej, dlaczego to zrobil i dlaczego ludzie tak robia. wiele osob tak robi... a tylko on dostal za to 'becki' pewnie dlatego ze zalazl innym za skore.
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Pewnie wielu z was pograło ten typ i teraz chcą mnie "zjeść" niesteety Panowie za głupotę trzeba czasami zapłacić bardzo dużo.

edit// a co do kolegi od screnów przyjacielu drogi zobacz sobie chyba jakieś 2 miesiące temu jak wrzucałem tutaj wygrane kupony po 10k
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Pewnie wielu z was pograło ten typ i teraz chcą mnie "zjeść" niesteety Panowie za głupotę trzeba czasami zapłacić bardzo dużo.
Nie sądzę żeby ktokolwiek z tego forum zagrał typ takiego żałosnego typka jak ty (przynajmniej ja bym tego nie zrobił) co nie zmienia faktu, że ze strony korzysta sporo niezarejestrowanych osób i ty gdybyś miał chodź krzty honoru to byś się przyznał do błędu i posypał głowę popiołem, ale niestety jesteś żałosny do granic możliwości i lepiej już nic nie pisz bo tylko się pogrążasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +133
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Nie sądzę żeby ktokolwiek z tego forum zagrał typ takiego żałosnego typka jak ty (przynajmniej ja bym tego nie zrobił) co nie zmienia faktu, że ze strony korzysta sporo niezarejestrowanych osób i ty gdybyś miał chodź krzty honoru to byś się przyznał do błędu i posypał głowę popiołem, ale niestety jesteś żałosny do granic możliwości i lepiej już nic nie pisz bo tylko się pogrążasz.
Jakiego błędu? Co Ty bredzisz?

e; a zapomniałem, że tutaj wiedza kończy się na nietrafiony typ = typ zły
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dynamo Mińsk - Piast Gliwice
Typ: over 2,5
Kurs: 2,50 w betx

Świerczok ekstraklasowa akcja na koniec meczu 🙈💩🤣
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Lekko
Poniżej 3.5 gola w meczach
Keshla Laci
Lokomotiv Craiova
Kukesi Slavia
Ako 2.19 etoto

0:0 plus
2:1plus
2:1 plus
Ako na

Post automatycznie złączony:

Lekko
Powyżej 2 gole (2 gole zwrot)
Olimpija Vikingur
TNS Zylina
Levadia Torshavn
Ako 2.31 lvbet

1:1 zwrot
1:1 zwrot
2:2 plus
Ako na mały

Post automatycznie złączony:

MOL DNB
1.57 etoto

1:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Pogralem Fc Shirak over 0.5 @3.10 nie polecam ale moze wturlaja Armenicy ambitni sa
a jednak nie sa
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Motherwell - Glentoran / over 1,5
Lech - Valmiera / over 1,5
Honved - Inter Turku / over 0,5
AKO: 3,53 w betx

Post automatycznie złączony:

Rob Cross w darta 3.90
Myślałem o tym, w końcu Durrant już wygrał pierwszą rundę Premier League, Cross walczy o awans, bo jest ostatni, kurs fajny, ale nie wiem, czy po prostu teraz Rob nie jest myślami w domu, niedawno urodziło mu się kolejne dziecko, wczoraj na dablach słabiutko, brakuje koncentracji. Mimo wszystko życzę powodzenia 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom