>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Smutne jest to że transfer starego Boruca jest najlepszym ich transferem... Nasz kochany miszcz polszy
Dzielnie walczymy w 10 z kolejnym po Linfield potentatem europejskim
Także Ligę mistrzow mamy już za sobą w naszym kraju. Czekamy na sezon 2021/22 ;)
Ja jestem wychowany na zasadach "życia" gdzie nie kopie się leżącego... Reszta niech będzie milczeniem.... Kilka drobnych sakiewce, ale za bardzo nie cieszą... GN...
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
To Legia jeszcze jeden mecz , może dwa w eLE i można się skupić na lidze. Ciekawe co jutro reszta zuchów pokaże. Ale ja ich rozumiem. Znów wirus się nasila, granice na nowo będą zamykać to po co się narażać i jeździć po Europie. Lepiej siedzieć w kraju.

A tak poważnie to zawsze były narzekania że najlepsi ligowcy wyjeżdżają, że brak rytmu, że przerwa za długa. Tu praktycznie ciąg meczowy. Legia się nie osłabiła, a przyszli potencjalnie lepsi gracze i szybki koniec z LM. To pokazuje że miejsce w rankingu nie kłamie i ciężko przez najbliższe 5 lat będzie wejść polskiemu klubowi do choćby fazy grupowej LE. Smutne ale prawdziwe.
Post automatycznie złączony:

Patriotycznie Omonia awans @1,8
1xbet

2:0
Niech się cieszą że Lindfield przeszli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +142
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To Legia jeszcze jeden mecz , może dwa w eLE i można się skupić na lidze. Ciekawe co jutro reszta zuchów pokaże. Ale ja ich rozumiem. Znów wirus się nasila, granice na nowo będą zamykać to po co się narażać i jeździć po Europie. Lepiej siedzieć w kraju.

A tak poważnie to zawsze były narzekania że najlepsi ligowcy wyjeżdżają, że brak rytmu, że przerwa za długa. Tu praktycznie ciąg meczowy. Legia się nie osłabiła, a przyszli potencjalnie lepsi gracze i szybki koniec z LM. To pokazuje że miejsce w rankingu nie kłamie i ciężko przez najbliższe 5 lat będzie wejść polskiemu klubowi do choćby fazy grupowej LE. Smutne ale prawdziwe.
Jesteśmy 32 ligą europejska, to "czego" chcesz? Na to i rudy nie pomoże....
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Karbownik drugi mecz w europejskich pucharach i chlopa na boisku nie widac. To ze wyroznia sie w ekstraklasie nie oznacza ze juz jest jakims kozakiem. A eksperci ze 10 mln malo. Pojdzie do napoli, posiedzi na lawce do zimy, pozniej wypozyczenie do serie b i jak faktycznie cos umie to sie przebije do jakiejs sampdorii czy innego chievo.
Właśnie w takich meczach widać różnicę między naszą liga a cypryjska że o lepszych nie wspomnę.
Tak samo było z młodym buksa. A on nawet 1 rundy na dobrym poziomie nie zagrał. Czas ich zweryfikuje. Jedyna szansa w Białku jeżeli za długo nie będzie musiał nadrabiać braków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
I jak się czujesz teraz stojąc przed lustrem? Nawet jeśli robiłeś sobie jajca, to ilu frajerów się nabrało?... Twoj b(u) ól...?
Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że chodziło o max stake według swojego bankrolla. Jeśli ktoś zagrał za całość swojego budżetu lub jeszcze więcej no cóż albo jest dzieciakiem albo głupcem. Nietrafione bety i takie się zdarzają. Więc przed lustrem stoi mi się dobrze.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że chodziło o max stake według swojego bankrolla. Jeśli ktoś zagrał za całość swojego budżetu lub jeszcze więcej no cóż albo jest dzieciakiem albo głupcem. Nietrafione bety i takie się zdarzają. Więc przed lustrem stoi mi się dobrze.
Wypada pogratulować wobec tego i podziękować za wyjaśnienia. Na przyszłości niejednemu (zwłaszcza młodemu userowi) się przyda taka wiedza kiedy przeczyta tego rodzaju wpis...
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że chodziło o max stake według swojego bankrolla. Jeśli ktoś zagrał za całość swojego budżetu lub jeszcze więcej no cóż albo jest dzieciakiem albo głupcem. Nietrafione bety i takie się zdarzają. Więc przed lustrem stoi mi się dobrze.
Tym dzieciakiem to jesteś właśnie ty. Na starym koncie "szeffb" w prawie każdym podanym przez ciebie typie pisałeś, że "można domy stawiać" i nieraz się przez to skompromitowałeś, stąd podejrzewam zmiana konta albo ban na tamto - nie wiem. Obserwując twoje wpisy idzie łatwo wykminić jaki jesteś "mądry", a dla mnie to ty jesteś po prostu żałosny, nic więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tu raczej chodzi o nadawanie dodatkowych wartosci typowi na celtic poprzez dodanie 'stawiac domy'. jakos w psychologii to sie nazywa, nie pamietam jak. tak samo jak sie pisze o tym jak latwo typ wszedl, jak szybko wszedl itp. sa to rzeczy bez wymiernego znaczenia, ale buduja autora i przedstawiaja go jako kogos lepszego niz jest. to samo robia moderatorzy, uzytkownicy z odznakami oraz zwykli uzytkownicy. taka potrzeba wytworzona na forum gdzie waluta jest reputacja. ciekawostka, ze dzieje sie to na forum przeznaczonym dla osob powyzej 18 roku zycia... ciekawy temat na magisterke xd

typ byl dobry tam bylo chyba 20-3 w strzalach bramka na 2-1 chyba w 64 minucie nieuznana dla celticu albo to byla 67 minuta juz nie pamietam, aczkolwiek dodanie 'mozna stawiac dom' bylo niewlasciwe i tyle. nie ma co sie czepiac i spinac. ciekawe jaki byl kurs na rogi wtedy...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
tu raczej chodzi o nadawanie dodatkowych wartosci typowi na celtic poprzez dodanie 'stawiac domy'. jakos w psychologii to sie nazywa, nie pamietam jak. tak samo jak sie pisze o tym jak latwo typ wszedl, jak szybko wszedl itp. sa to rzeczy bez wymiernego znaczenia, ale buduja autora i przedstawiaja go jako kogos lepszego niz jest. to samo robia moderatorzy, uzytkownicy z odznakami oraz zwykli uzytkownicy. taka potrzeba wytworzona na forum gdzie waluta jest reputacja. ciekawostka, ze dzieje sie to na forum przeznaczonym dla osob powyzej 18 roku zycia... ciekawy temat na magisterke xd

typ byl dobry tam bylo chyba 20-3 w strzalach bramka na 2-1 chyba w 64 minucie nieuznana dla celticu albo to byla 67 minuta juz nie pamietam, aczkolwiek dodanie 'mozna stawiac dom' bylo niewlasciwe i tyle. nie ma co sie czepiac i spinac. ciekawe jaki byl kurs na rogi wtedy...
Chyba, ze 3 razy w życiu na forum napisałem pod typem "sprzedawać domy, dziewczyny, samochody i co tam macie" :) Za każdym razem weszło... Taki tekst rezerwuję sobie jak jestem pewien typu na 1001%, a typ był analizowany dniami/tygodniami... Dlatego tak robię bo jak 8 lat temu zaczynałem na forum, a nigdy wcześniej nie miałem do czynienia ze sportem czy bukmacherką; to ktoś tak napisał i wpadłem w duże problemy finansowe bo może nie sprzedałem domu, ale straciłem bardzo dużo. Dla mnie liczy się coś takiego jak odpowiedzialność za typ, szczególnie jak właśnie piszę, żeby grać coś dużą stawką nie wspominając o tych domach... Może kwestia odpowiedzialności, może kwestia empatii, ale nie chcę nigdy żeby przeze mnie ktoś wpadł w problemy finansowe...
 
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Tym dzieciakiem to jesteś właśnie ty. Na starym koncie "szeffb" w prawie każdym podanym przez ciebie typie pisałeś, że "można domy stawiać" i nieraz się przez to skompromitowałeś, stąd podejrzewam zmiana konta albo ban na tamto - nie wiem. Obserwując twoje wpisy idzie łatwo wykminić jaki jesteś "mądry", a dla mnie to ty jesteś po prostu żałosny, nic więcej.
robin.on się odezwał i wyładował swoją frustrację po nieudanych betach ile to nietrafionych i trafionych było w ostatnich dniach? 2 do 30 ?
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Nigdy nie uczestniczyłem w przepychankach z infantylnymi Januszami ale tak z ciekawości pokaż Kolego ten kupon i za ile zagrałeś na Celtic?
Bo obawiam się że jesteś nie tyle mitomanem co zwykłym kłamcą i nawet nie zagrałeś typu który sam polecałeś 🙈
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Chyba, ze 3 razy w życiu na forum napisałem pod typem "sprzedawać domy, dziewczyny, samochody i co tam macie" :) Za każdym razem weszło... Taki tekst rezerwuję sobie jak jestem pewien typu na 1001%, a typ był analizowany dniami/tygodniami... Dlatego tak robię bo jak 8 lat temu zaczynałem na forum, a nigdy wcześniej nie miałem do czynienia ze sportem czy bukmacherką; to ktoś tak napisał i wpadłem w duże problemy finansowe bo może nie sprzedałem domu, ale straciłem bardzo dużo. Dla mnie liczy się coś takiego jak odpowiedzialność za typ, szczególnie jak właśnie piszę, żeby grać coś dużą stawką nie wspominając o tych domach... Może kwestia odpowiedzialności, może kwestia empatii, ale nie chcę nigdy żeby przeze mnie ktoś wpadł w problemy finansowe...
nikt przy zdrowych zmyslach nie zagra tego za cala chate... przeciez on napisal tak tylko, zeby typ wygladal na mocniejszy i tyle. przeciez podal 10/10 stawke a reszta to tylko subiektywne odczucia. przeciez nie napisal 100/10... fajna nagonka... ja nie lubie loleketikonek, ale powinno sie stawac po stronie slabszego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom