>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Vissel Kobe - Kawasaki over 2,5 @2.00
Post automatycznie złączony:

Tokyo - Kashima over 2,5 @2.45

Elegancko. Wreszcie się Japońce trochę rozstrzelali bo ostatnio co nie zagrałem w tej lidze to był under XD
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Q 144

quizzly

Użytkownik
czy w Kawasaki frontale wypadł ktoś ze składu? z Nagoya przegrali, teraz z Kobe przegrywaja a korci mnie zagrac wygrana po kursie 4,5 lub chociaz x2 za 1,90 :)
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
czy w Kawasaki frontale wypadł ktoś ze składu? z Nagoya przegrali, teraz z Kobe przegrywaja a korci mnie zagrac wygrana po kursie 4,5 lub chociaz x2 za 1,90 :)
Nie skład jest ok. Jak chcesz iść w coś takiego to polecałbym zagrać Kawasaki dnb po @3.40, aczkolwiek sam tego nie gram bo ja w tej lidze obstawiam głównie overy i btts-y.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Tak poprostu szkoda mi tej Viktori do 94 min wygrywala z Alkmar i kuku karny i w dogrywce 2 stracili i teraz 3 a karny taki z d......
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Young Boys - Klaksvik
Typ: over 2,5
Kurs: 2,75 w betx

Spuchną goście w drugiej połowie, nie widzę innej opcji 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A tymczasem w Warszawie Boruc vs Omonia dalej 0-0, ktoś miał nosa, że postawił na doświadczonego goalkeepera. Trochę gorzej z pomysłami na resztę zespołu :)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Smutne jest to że transfer starego Boruca jest najlepszym ich transferem... Nasz kochany miszcz polszy
Dzielnie walczymy w 10 z kolejnym po Linfield potentatem europejskim...
Edit
I proszę wywalczone 0-0, teraz dogrywka, a w studiu modlitwy o karne..
Edit2
No ale mnie zaskoczyli, że dopiero w dogrywce, 0-1... I żeby był jasne, ta moja "szydera" to taki śmiech przez łzy, zawsze jestem sercem za polskimi zespołami, ale logika i portfel nakazują grę przeciwko naszym....
Edit3
0-2 koniec eurowpier...., nie kopię leżącego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom