>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GONCHARUK O. - KLIMENKO K. 1 1.70

Na szybkiego typ był podany i ze zmęczeniem moim ,to się odbiło
mIŁEGO TYGODNIA ŻYCZĘ I DUŻO WYGRANYCH
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Brno vs Zlin over 2,5
Ceske vs Pilzno over 2,5

@2.38 Totalbet

Post automatycznie złączony:

Kiwoom Heroes vs SK Wyverns 1
G2 vs Heroic 1
Astralis vs North 1

@2.89 Totalbet
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Esports NBA
New Orleans (Specjalist) - Sacramento (Joker) 1 4.30
W planach mecz o 16:30, zacznie się jednak ok 17:00. Grali dzisiaj ze sobą i Joker wysoko wygrał ale na to bym nie patrzył. Gracze o zbliżonych, wysokich umiejętnościach. Ja osobiście bardziej cenię tego pierwszego. Joker to typ któremu jak idzie to idzie ale jak się zagotuje to przegrywa nawet z najsłabszymi a takie momenty ma nawet w kilku meczach dziennie. Parę minut temu pokazał to w meczu z Fosterem i to samo robi teraz w meczu z Crurlem w którym momentalnie stracił 10 punktową przewagę

Edit. Masakra przegrał minimalnie a miałem go dość grubo pogranego. Jeszcze dzisiaj grają dwa mecze ze sobą i któryś wygra.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Esports NBA
New Orleans (Specjalist) - Sacramento (Joker) 1 4.30
W planach mecz o 16:30, zacznie się jednak ok 17:00. Grali dzisiaj ze sobą i Joker wysoko wygrał ale na to bym nie patrzył. Gracze o zbliżonych, wysokich umiejętnościach. Ja osobiście bardziej cenię tego pierwszego. Joker to typ któremu jak idzie to idzie ale jak się zagotuje to przegrywa nawet z najsłabszymi a takie momenty ma nawet w kilku meczach dziennie. Parę minut temu pokazał to w meczu z Fosterem i to samo robi teraz w meczu z Crurlem w którym momentalnie stracił 10 punktową przewagę

Edit. Masakra przegrał minimalnie a miałem go dość grubo pogranego. Jeszcze dzisiaj grają dwa mecze ze sobą i któryś wygra.
Specjalista wygrał trzeci mecz. Kurs ok 4 pre i ponad 5 live. Coś czuję że i 4 może wziąć bo psycha Jokera coraz bardziej zryta.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
MANCHESTER CITY (VETALMON) - LIVERPOOL (FOGGY) over 1,5 1.70
LIVERPOOL (FOGGY) - BARCELONA (HRUSCH) over 1,5 1.60
REAL MADRID (DM1TRENA) - PSG (ZHUKASIK) over 1,5 1.60
BARCELONA (HRUSCH) - MANCHESTER CITY (VETALMON) over 1,5 1.60
PSG (ZHUKASIK) - LIVERPOOL (FOGGY) ovr 1,5 1.60
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Orientuje się ktoś lub też został oszukany na tym jak oficjalna strona Bundesligi leci w kulki z liczeniem celnym strzałów? To jest jawna kpina co tam się odwala i pytanie nasuwa się samo, gdzie to można zgłosić i do kogo? Rozumiem, że pozostaje spamowanie mailami, co pewnie nic nie zmieni. Na ten moment na 5 rozegranych spotkań są 4 ze złymi statystykami w tym dwa z nich Freiburg z Werderem i Paderborn z Hoffe, które decydują o wejściu typów, które w sposób prawidłowy i legalny zostały rozliczone przez firmy w necie jak i stronka z wynikami sofa, a taki flash największy dostawca bierze ślepo jak leci z oficjalek danej ligi. Na tej śmiesznej bundesliga.com nawet nie ma relacji tekstowej, gdzie można by było sprwadzić taśmy meczu gdzie oni widzieli akcje z celnym strzałem.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Mainz RB sobie sparing zrobiło, mamy 0-5, ale mogło być więcej. No to over 5,5 po @ 2,0 [/ICONMINUS] za drobne pobrałem... GL! PS jeszcze 8 min...
Edit
Gospodarze spokojnie mogli wcisnąć choć jedną ale zostali frajerami kolejki, a RB pokazało jak się takich "goli". Pomijam nieuznana bramkę dla RB (Var) ze spalonego itp.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom