>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
To taki rodzaj typera, który by postawił, że mecz wygrają gospodarze, będzie remis albo wygrają goście i i tak go przegrał 🤦🤣 i nie rozliczył, bo tylko te wygrane rozlicza, w przypadku przegranej znika z forum na jakiś czas, aż ludzie zapomną, ale takiego gracza się nie zapomina 🤔😉
Niestety chodziło o over 1,5 w 2 połowie, ale brat wpadł i nie podałem ;/
Jednak wniósł swój kabaret na wyższy poziom - teraz podaje typ po zdarzeniu 🤣 następny poziom absurdu to chyba już podanie zdarzenia po meczu, które nie weszło 🤔🤦
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
verno 589,7K

verno

Znawca - Hokej
Pierwszy półfinał zakończył się tak jak pisałem czyli Dallas przejdzie do finału, również twierdziłem że Tampa bezproblemowo wygra i dalej to podtrzymuje, są lepsi grają dobrze i w tym roku biorą to bo nie sądzę żeby Dallas im w tym przeszkodziło. Spodziewam się dzisiaj wielu bramek i mocnego startu obu ekip NY Islanders gra o wszystko za to gospodarze mają bezpieczną zaliczkę przez co nie grają z nożem na gardle a wiadomo że wtedy gra po prostu idzie. Dzisiaj może być już ostatni mecz w tej serii więc jak goście słabo w niego wejdą mogą się podłamać i nie podnieść co na pewno Tampa wykorzysta, ogólnie spora szansa na dużą ilość goli pytanie tylko czy Islandersi postawią opór i pójdzie jakaś wymiana czy może gospodarze ich po prostu wykończą, ja liczę i poluje na to drugie. Co złego to nie ja GL
Tampa Bay Lightning ‎vs New York Islanders
Tampa over 4.5 @5
over 5.5 @2.25
over 6.5 @3.45
over 1.5 1 tercja @2.10 super meczyk :D 1:2 po 33min dogrywce
Moim zdaniem wszystkie możliwości do gry.


Rosja MHL 05:00
Amurskie Tigry vs Akademia Mihaylova
Akademia Mihaylova over 2.5 @1.95
over 6.5 @3.05 za e zmarnowane akcje to powinni po głowie dostać.

Defensywa Tygrysów jest tragiczna zresztą jak ich cała gra, po dobrym wejściu w sezon czyli wygranej w meczu otwarcia poszła seria przegranych i aktualnie po 5 spotkaniach mają 4 przegrane z bilansem 9:26 zresztą w zeszłym sezonie również byli w czołówce, jeśli chodzi o tracone gole jednak zawsze udawało im się zdobyć 2-3 gole na mecz, z drugiej strony nowa ekipa w MHL, która radzi sobie nie najgorzej patrząc na ich grę. Dzisiaj odnotowali pierwszą wygraną 5:1 właśnie na tygrysy, nie mniej jednak grali dobrze na Rygę i pierwszy mecz mógł spokojnie trafić na ich konto, w presezonie również radzili sobie całkiem dobrze. MHL ma to do siebie że te dwumecze często wyglądają podobnie i dużo zależy od skuteczności i dyspozycji dnia i uważam że te overy są spokojnie do wykręcenia a kursy zachęcają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom