>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Busta @3,43

10/10 stawiać domy. Zalane pod korek....
Kolego może to jest dla ciebie zabawa żeby pisać takie rzeczy, ale to drugi typ, który nie wszedł, a pisałeś, żeby grać all in ... Apeluję o odrobinę odpowiedzialności... Na forum zarejestrowane są tysiące ludzi, a przeglądają je dziesiątki tysięcy ! To nie jest zabawa w gimnazjum tylko realne pieniądze i dramaty ludzi. Sam jak ktoś pisze żeby tak ostro grać to sprawdzam to. Dotychczas dobrą praktyką na forum było, że jak ktoś pisał teksty w twoim stylu typ najczęściej wchodził i był przeanalizowany na 1001 sposobów...

Jak zaczniemy nawet i w takim wypadku się bawić to uderza w typerów, którzy naprawdę kiedy piszą "all in" to oznacza ogromne powodzenie typu... A ty sobie piszesz to tak lekko. Oczywiście to w żaden sposób nie łamie regulaminu i można pisać na forum różne brednie, ale dbajmy dla własnego dobra. Oczywiście, że zaawansowani forumowicze już wiedzą, żeby ignorować takie teksty jak piszesz, ale nie nowicjusze. A dla hazardzistów to jest wręcz idealna pożywka...

Więc pisz po prostu jaką stawką co grać np 1/10 czy 10/10 ale nie pisz żeby zastawiać domy... To tylko taka moja prośba bo ja zawsze podając typ na forum czuję odpowiedzialność, że ktoś to gra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Kolego może to jest dla ciebie zabawa żeby pisać takie rzeczy, ale to drugi typ, który nie wszedł, a pisałeś, żeby grać all in ... Apeluję o odrobinę odpowiedzialności... Na forum zarejestrowane są tysiące ludzi, a przeglądają je dziesiątki tysięcy ! To nie jest zabawa w gimnazjum tylko realne pieniądze i dramaty ludzi. Sam jak ktoś pisze żeby tak ostro grać to sprawdzam to. Dotychczas dobrą praktyką na forum było, że jak ktoś pisał teksty w twoim stylu typ najczęściej wchodził i był przeanalizowany na 1001 sposobów...

Jak zaczniemy nawet i w takim wypadku się bawić to uderza w typerów, którzy naprawdę kiedy piszą "all in" to oznacza ogromne powodzenie typu... A ty sobie piszesz to tak lekko. Oczywiście to w żaden sposób nie łamie regulaminu i można pisać na forum różne brednie, ale dbajmy dla własnego dobra. Oczywiście, że zaawansowani forumowicze już wiedzą, żeby ignorować takie teksty jak piszesz, ale nie nowicjusze. A dla hazardzistów to jest wręcz idealna pożywka...

Więc pisz po prostu jaką stawką co grać np 1/10 czy 10/10 ale nie pisz żeby zastawiać domy... To tylko taka moja prośba bo ja zawsze podając typ na forum czuję odpowiedzialność, że ktoś to gra...
Nie ma co w ogóle czasu poświęcać temu ułomowi bo normalny to on nie jest albo jakiś zasmarkaniec se konto założył i zgrywa cwaniaka - ciul wie. Ja mam na niego wyczochrane bo jest żałosny i godny politowania.
Post automatycznie złączony:

Nottingham U23 @2.16

I Nottingham U23 over 2,5 @2.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Proponuję dawać takim użytkownikom rangę na forum typu "Niezaufany" czy coś podobnego żeby ktoś nie obyty z tym forum miał na uwadze typy od gracza z taką rangą widniejącą obok nicku. Później gdy typer weźmie się w garść może zasłużyć na zniesienie tej rangi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Suwon City - Bucheon 1 over 1,5 @2.25

I za mniejszą stawkę over 2,5 @2.60

I spróbuje jeszcze over 0,5 ht @2.23

0:0 ht więc dokładka na over 1,5 @1.97

Grali w przewadze i tylko 1:0 - żenua.
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Henan Jianye ov 0.5 @1.97
licze tu na fuks jakis karny
0-3 przegrywa w przerwie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Chiny live btts tu jak nic się nie wydarzy a kurs podskoczy to można próbować ja pograłem w pre po @1.67
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom