>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [94]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Aston Villa - Chelsea gol do 59:59 min @ 1,77 Uni gola AV to się nie spodziewałem
Zanosi się na gola już od pewnego czasu, myślę że w ciągu tych 20 najbliższych minut coś wcisną
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Everton - Liverpool over 1,5 FT @ 2,17 Uni uja tu będzie
W Anglii po lockdownie więcej goli pada po przerwie, mam nadzieję na co najmniej dwie bramki w drugiej połowie.
 
Ostatnia edycja:
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Grigor Dimitrov z pozytywnym wynikiem na koronawirusa. Teraz kwestia czasu aż pozostali zawodnicy z adria CUP też będą mieć wynik pozytywny. W serbi i Chorwacji te turnieje wyglądały jakby wirusa wogole nie było. Full trybuny. Dzieci do podawania piłek. Wspólne zdjęcia zawodników i długo nie trzeba było czekać. Dobrze że powrót sezonu w połowie sierpnia.
 
psychol32 423,8K

psychol32

Użytkownik
Jutro startuje nowozelandzka liga w kosza. Poczytałem trochę o składach i przygotowaniach drużyn i szedłbym w dubel Giants + Rams 4.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Ostatnia dokładka
Ponizej 196.5
1.84 etoto
Post automatycznie złączony:

3x
206 punktów przy linii pre 167 punktów
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,8K

psychol32

Użytkownik
Nelson Giants 2.55 (13-17 w plecy) 96-112
Nelson Giants 3.40 (po 2 kwartach)

Jutro startuje nowozelandzka liga w kosza. Poczytałem trochę o składach i przygotowaniach drużyn i szedłbym w dubel Giants + Rams 4.00
Rams grubo 2.40 102-70

W Giants nie zagrało trzech najlepszych zawodników Vukona, Karena (ci dwaj byli w składzie ale nie wybiegli na parkiet) i Brooks (przyszedł z dzisiejszych rywali). Możliwe że dwóch pierwszych zagra pojutrze z Nuggets.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +48
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom