>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
NBA Lakersi poniżej 218 pkt @1.9

Nieźle wrzuciłem typ i od razu seria za 3 i linia 228 grudniowe fatum ciąg dalszy
5 typ   
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
MHL o 9:00

Altay - Stalnye Lisy

Altay over 0.5 w 1 tercji @1.74
Altay over 2.5 @1.94
Altay over 3.5 @3.35
Altay RT @2.80
Altay ML @2.28
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
roshi 186K

roshi

Użytkownik
cytat z dnia 14 grudnia 2019 08:56 przez roshiMHL o 9:00

Altay - Stalnye Lisy

Altay over 0.5 w 1 tercji @1.74  
Altay over 2.5 @1.94  
Altay over 3.5 @3.35  
Altay RT @2.80  
Altay ML @2.28  
Szkoda tej trzeciej tercji tyle okazji było na 4:3 ale cóż
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Słów kilka o dzisiejszej kolejce Premier League:

⚽ Liverpool - Watford - nie gram, pozostaję przy teorii, że nie ma co się silić na wymyślanie typów, gdzie widać jak gospodarze idą po tytuł i jadą wszystkich równo. Po co wymyślać, handicapy, overy czy brać nędzne kursy na win Liverpoolu. W tym meczu nie ma też szans na potknięcie gospodarzy, więc po prostu no bet. No może Sadio Mane strzeli...
⚽ Burnley - Newcastle - Burnley lub remis, Burnley over 1.5 gola. Widzi mi się mecz, gdzie Burnley się przełamie. Może nie we wstrząsający sposób jak wysoka wygrana, aczkolwiek Sam Dyche wymyśli coś na ekipę z Newcastle. Pora przestać gubić punkty, Newcastle nie jest potentatem, jest natomiast na fali. Dzisiaj nie zagra Saint-Maximin, który robi sporo zamieszania w meczach, nie wiadomo czy zagra Almiron, Shelvey, a to duże osłabienia. Wydaje mi się, że gospodarze dzisiaj strzelą co najmniej dwie bramki.
⚽ Chelsea - Bournemouth - Chelsea wygra i over 2.5, jeden łączony zakład. Przede wszystkim w ekipie gości niesamowity szpital. Wielu podstawowych i ważnych graczy out. Chelsea raczej będzie mieć autostradę do bramki i nawrzuca dzisiaj trochę. Okazja idealna, bo własny teren, ostatnio przegrali więc są podrażnieni. Nie zdziwi mnie tutaj 3:0 czy 3:1.
⚽ Leicester - Norwich - nie gram. Podobnie jak w przypadku Liverpoolu dzisiejsi gospodarze na świetnej fali, wygrywają co się da. Granie kursu 1.23 na wygraną jest bez sensu, podobne uzasadnienie jak przy pierwszym meczu dzisiejszej kolejki. Nie ma co się silić. No może Vardy strzeli...
⚽ Sheffield Utd - Aston Villa - Aston Villa lub remis, idę trochę przeciw dzisiejszym kursom. Nie wiem skąd wymysł, że Villa jest aż takim underdogiem. Oglądam mecze gości i gra na prawdę się im klei. Przy dobrych wiatrach mogą wziąć ten mecz. Zdaję sobie sprawę, że Sheffield jest solidne w obronie i na własnym terenie lubią uszczknąć punkty lepszym drużynom. Moim zdaniem Villa tego meczu nie przegra.
⚽ Southampton - West Ham - over 3.5, BTS , tutaj czuję jatkę i wymianę cios za cios. Drużyny przyklejone do strefy spadkowej, które dzieli punkt. Tu musi się dużo zadziać. Obydwa teamy dziurawe w grze, ale potrafią poklepać i stworzyć coś miłego dla oka. Myślę, że tu będzie jakieś 2:2 i zobaczymy dobry mecz na koniec dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom