>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
cytat z dnia 15 marca 2020 22:54 przez arius

nie rozumiem, chodzi ci kolezko o multi konto? Czyli 2 konta lub wiecej na forum? 
Mylisz mnie widocznie z kims, ja mam jedno konto a ostatni raz bylem tutaj pod nickiem typerofficial jeszcze za xsebaxa i sumady jakies 2 lata temu jak bylo stare forum. 
Nie sadze zebysmy sie znali mimo wszystko powodzonka i zielonosci 

ps. to mozna z kilku kont zbierac reputy? Nie rozumiem jak
2. Jak ustawic powiadomienia, bo jak ktos mnie cytuje czy wywoluje to nie widze tylko jak sam przeczytam w dziale wiem a tak nic a nic. Bede wdzieczny za info moze byc na PW
Nie musisz mi się tłumaczyć, typowe tłumaczenie, panie Robin.On ;) Nie wywalą Cię, mało ludzi jest. Powodzenia ';)
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
20. Bolivia live
Oriente Petrolero - The Strongest, Oriente Petrolero over 1.5 goals, @3.40 (0:2 HT), stawka: 3000zl

starczy
 
 
I 619

ichimaru

Użytkownik
Oriente Petrolero - The Strongest 
over 4.5 @2.75 5j

Jeden z ostatnich jak nie wejdzie

Edit jeszcze to:

Union Sunchales - Sportivo Belgrano
2 over 0.5 @2.75
1:0 w 55 minucie   
57 minuta i 1:1 
Szybko poszlo
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
cytat z dnia 15 marca 2020 23:11 przez arius@arquisek  alez ja ci sie nie tlumacze, poprostu odpisalem na twoj atak - nie znamy sie, przychodzisz z nikad piszesz no offence (sprawdz znaczenie) po czym piszesz o jakims robinie z jakimis pretensjami. Nie wiem o co ci chodzi koles i czego nie rozumiesz
nara

 
Wyluzuj, tak jak wspomniałem, nic Ci nie zrobią. Tu nawet nie trzeba głębiej sprawdzać, ta sama gadka, ta sama interpunkcja i takie samo przedstawianie typów. Zmiana jedynie stawek z jednostek na zapałki. Idę spać, dobranoc ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
U 0

Usunięty użytkownik 170381

Gość
grochem o sciane albo za duzo tabsow kolega bierze. Szkole zamkneli i teraz na forum siedzisz? Boisz sie ?Co do zapalek. Ja to nie ty grasz na zapalki to dobrze - napisz wyraznie to a zeby inny wieidzeli. Szkoda ze tu nie ma wymogu podpierania typu screnem wtedy szybko dzieci poszly by spac - nie o 23 jak dzis a po dobranocce. Chociaz nie musialem to przez 3 czy 4 dni jako swiezy na forum wstawialem wszystkie typy ktore gralem - stawka w funtach ale przeliczalem na zlotowki bo w chwilki obecnej jestem na pl forum - proste? Pewnie nie bardzo. Bylo to ok 3-4tygodnie temu. Albos slepy albo udajesz Ciezko sie z toba pisze, jak masz jakies ale to zglos gdzies to ja z checia porozmawiam skoro twierdzisz ze lamie regulamin bedac na forum / wprowadzasz w blad innych twierdzac ze mam kilka kont. Nieznam robina a jedynie robsona z x czasu temu tego jak byla stara szata. Sprawdz sobie typerofficial moze gdzies jest tu jeszcze, jakies 2lata temu i wtedy porozmawiamy. Daruj sobie bo chcesz zablysnac ale cos ci nie idzie. Nie dosc ze ebany dzien to jeszcze jakis leb szczekaj do matki nie do mnie

edit
z tym forum jest cos nie tak. Tak zle tak niedobrze. Jak bylem za xsebaxa to nie moglem sie dogadac z nimi na temat zmian na forum. Zlapalem sie - nic na sile, nara. Teraz oskarzenia o posiadanie kilku kont czy kradziez jakiegos sytemu gry (bo ktos tak tez gral). Co jest z wami nie tak ja pytam? Nie mam zadnego innego konta na tym forum. Jak to inaczej wytlumaczyc? Zreszta. Ja moge sie nie udzielac. Zaden problem. Ja dla siebie tego nie robilem przeciez. 10 ostatnich dni krecilem fajne bety i troche siana wpadlo, dzis wtopa od razu jakies sapy. Miejsce jest twoje, gimbo @arquisek,. Ja spadam na swój kanał tv ;-). Tutaj nic nie musze. Dla mnie koniec rozmowy. narazie
 
 
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
cytat z dnia 15 marca 2020 23:05 przez arquisek

Nie musisz mi się tłumaczyć, typowe tłumaczenie, panie Robin.On ;) Nie wywalą Cię, mało ludzi jest. Powodzenia ';)
O to właśnie mi chodziło ;)
Tylko nicku nie mogłem sobie przypomnieć.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
cytat z dnia 16 marca 2020 04:05 przez ten-typ-tak-ma

Pajace.


Cruz Azul(-1,5)
Zupelnie inna druzyna po przerwie  
ledwo co ugrali po obronionym karnym w ostatniej minucie, co za ciele popycha w polu karnym...
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 16 marca 2020 00:27 przez ariusgrochem o sciane albo za duzo tabsow kolega bierze. Szkole zamkneli i teraz na forum siedzisz? Boisz sie ?Co do zapalek. Ja to nie ty grasz na zapalki to dobrze - napisz wyraznie to a zeby inny wieidzeli. Szkoda ze tu nie ma wymogu podpierania typu screnem wtedy szybko dzieci poszly by spac - nie o 23 jak dzis a po dobranocce. Chociaz nie musialem to przez 3 czy 4 dni jako swiezy na forum wstawialem wszystkie typy ktore gralem - stawka w funtach ale przeliczalem na zlotowki bo w chwilki obecnej jestem na pl forum - proste? Pewnie nie bardzo. Bylo to ok 3-4tygodnie temu. Albos slepy albo udajesz Ciezko sie z toba pisze, jak masz jakies ale to zglos gdzies to ja z checia porozmawiam skoro twierdzisz ze lamie regulamin bedac na forum / wprowadzasz w blad innych twierdzac ze mam kilka kont. Nieznam robina a jedynie robsona z x czasu temu tego jak byla stara szata. Sprawdz sobie typerofficial moze gdzies jest tu jeszcze, jakies 2lata temu i wtedy porozmawiamy. Daruj sobie bo chcesz zablysnac ale cos ci nie idzie. Nie dosc ze ebany dzien to jeszcze jakis leb szczekaj do matki nie do mnie

edit
z tym forum jest cos nie tak. Tak zle tak niedobrze. Jak bylem za xsebaxa to nie moglem sie dogadac z nimi na temat zmian na forum. Zlapalem sie - nic na sile, nara. Teraz oskarzenia o posiadanie kilku kont czy kradziez jakiegos sytemu gry (bo ktos tak tez gral). Co jest z wami nie tak ja pytam? Nie mam zadnego innego konta na tym forum. Jak to inaczej wytlumaczyc? Zreszta. Ja moge sie nie udzielac. Zaden problem. Ja dla siebie tego nie robilem przeciez. 10 ostatnich dni krecilem fajne bety i troche siana wpadlo, dzis wtopa od razu jakies sapy. Miejsce jest twoje, gimbo @arquisek,. Ja spadam na swój kanał tv ;-). Tutaj nic nie musze. Dla mnie koniec rozmowy. narazie
Ja mało korzystam z forum ale na przestrzeni ostatnich dwóch lat było z 2-3 userów którzy w podobny sposób do Ciebie podawali typy. Do tego każdy z nich miał jakiś dziwny nick i avatar (taki fantasy). Resztę sam sobie dopowiedz.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SHAKHTER SOLIGORSK - NEMAN over 3,5 1.45
SHAKHTER SOLIGORSK - NEMAN over 4,5 2.05

Ten 4,5 to na ryzyko moim zdaniem 
 
st1ven 51

st1ven

Użytkownik
Może ktoś się orientuje czy po zmianie szaty graficznej na bwin można gdzieś ustawić dźwięk zdobytej bramki na live tak jak to było przed zmianą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom