>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
cytat z dnia 31 stycznia 2020 20:13 przez zloty5ociekawe czy Jurgen da Piatkowi w piatek szanse moze go wpusci kolo 60 min fajnie by bylo jakby pykna z jedna na przywitanie
Mam nadzieję że się będę mylił ale moim zdaniem to Herta wyrzuciła w błoto tyle kasy że to się w palę nie miesci.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 31 stycznia 2020 20:25 przez szwedzik

Mam nadzieję że się będę mylił ale moim zdaniem to Herta wyrzuciła w błoto tyle kasy że to się w palę nie miesci.
moze sie chlop odblokuje Jurgen glupi nie jest  cos tam ten nasz Piatek potrafi zobaczymy
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
Piątek może i szanse dostanie dzisiaj, ale nie wiem czy wybrał dobry klub, Hertha oddaje inicjatywę przeciwnikowi i czeka, oni w ofensywnie od kilku meczy zbytnio nie istnieją, dzisiaj póki co to z przodu wygląda fatalnie, jeśli styl gry Herthy się nie zmieni to Piątek będzie miał naprawdę ciężko, on swoje potrafi, jeśli tylko będzie dostawal dobre piłki 
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
cytat z dnia 31 stycznia 2020 20:49 przez pele_Piątek może i szanse dostanie dzisiaj, ale nie wiem czy wybrał dobry klub, Hertha oddaje inicjatywę przeciwnikowi i czeka, oni w ofensywnie od kilku meczy zbytnio nie istnieją, dzisiaj póki co to z przodu wygląda fatalnie, jeśli styl gry Herthy się nie zmieni to Piątek będzie miał naprawdę ciężko, on swoje potrafi, jeśli tylko będzie dostawal dobre piłki 
Pytanie czy miał wybór... zostając był skazany w najlepszym wypadku na puchar. Był ostatni do grania z napastników. A tylko oni wykładali taką kase z tego co wiem
 
pele_ 268

pele_

Użytkownik
cytat z dnia 31 stycznia 2020 21:00 przez byle-na-plus

Pytanie czy miał wybór... zostając był skazany w najlepszym wypadku na puchar. Był ostatni do grania z napastników. A tylko oni wykładali taką kase z tego co wiem
No jasne prawda prawda, Ibra przyszedł i niestety Piątek znikł, właśnie wszedł na bojo, zobaczymy może akurat coś ukąsi, w Milanie też nie trafił na dobry okres, bo każdy wie jak Milan gra, ja jestem przekonany że jak dostanie szanse i będzie dostawal dobre podania to bramki również będzie strzelał 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom