>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [93]

Status
Zamknięty.
verno 614,7K

verno

Znawca - Hokej
Nocka NHL

Chicago Blackhawks vs Dallas Stars
Chicago 60' @2.60
    
Chicago -1 @3.85    


Montreal Canadiens vs Boston Bruins
Montreal over 3.5 @2.75
    
Montreal over 4.5 @5.10    
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 26 listopada 2019 21:03 przez mlkPanowie, piąta kolejka Ligi Mistrzów, PSG, City i Juve "raczej" pewne awansu. Oznacza to, że 5 kolejka jest idealnym czasem na wyczyszczenie się z kartek przed kolejną fazą. Zawodnicy, którzy zagrożeni są pauzą w przypadku kartek to m.in. Fernandinho, Verratti czy Matuidi. Dlatego też ja osobiście kuszę się na takie oto typy:

Fernandinho otrzyma ŻK @2.2
Matuidi otrzyma ŻK @2.8

Nie widzę wystawionego kursu na Verrattiego ale również bym zagrał.
Taka sama sytuacja z Mendym z City.
Fernandinho   
Matuidi    chyba się zapomniał wykartkować, heh
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 26 listopada 2019 22:52 przez mlk

Fernandinho   
Matuidi    chyba się zapomniał wykartkować, heh
Bardzo sie Fernandinho staral zeby zarobic ta kartke? Ile razy przeginal? Czy po prostu jedna kosa poszla i tyle? ????
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
cytat z dnia 26 listopada 2019 23:33 przez ranczo0123

Bardzo sie Fernandinho staral zeby zarobic ta kartke? Ile razy przeginal? Czy po prostu jedna kosa poszla i tyle? ????
Prawdę mówiąc nie wiem, oglądałem Real-PSG oraz Juve-Atletico. Widać doświadczenie Guardioli, który musi grać Fernandinho na obronie i nie może sobie pozwolić na żadne braki w następnych fazach. Kartka w 91' to nie przypadek ;) W Turynie Matuidi przysnął albo sztab Sarriego nie ogarnął prostego tematu. Na jutro też kilka potencjalnych wykartkowań przed kolejną fazą, tylko czy sztaby przekażą co trzeba? ;) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom