>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 września 2019 22:33 przez mrbrightsideAle fajnie Dimitrov z Fedem zagrają w 3 rundzie. To moze Dimi zagra mecz zycia wygra z Fedexem i potem wezmie caly trmurniej?? 
No jasne to pewniak jest. Podobno Dimitrov przekupil Federera zeby sie podlozyl. Rogera przekonal czteropak Harnasi i dwie zimowowki do Żuka ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Medvedev sie zabawił z niemcem troche sie podłozyl ze niby nie ma siły ale teraz cyk zmiana trmatu i bedzie  juzn gładko do konca dla ruska 3:1 sie skonczy i to szybko
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
cytat z dnia 2 września 2019 02:42 przez marcinmotylDjokovic jakaś kontuzja? nie znam się za bardzo na tenisie, ale cos mówili że ma problem z ramieniem, warto na Warinke spróbować?
"H2H Djokovicia i Wawrinki to 22-5 na korzyść Serba, ale... zaledwie 4-3 w wielkich szlemach. Żaden z nich nie wygrał 3-0, więc zapowiada nam się zacięte i wspaniałe widowisko."

Ja mam +2,5s Stana i over gemowy ;)
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 2 września 2019 09:11 przez psychol32Właśnie rekord punktów widziałem w 10-minutowej kwarcie na Filipinach 95 nawrzucali a w całym meczu 283
Jakiś mecz gwiazd czy normalny ligowy?

Ostatnio Kyrgios z Rublewem wygrał gem serwisowy w 27 sek. Tez chyba rekord. 
 
psychol32 425,2K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 2 września 2019 10:38 przez adik1992

Jakiś mecz gwiazd czy normalny ligowy?

Ostatnio Kyrgios z Rublewem wygrał gem serwisowy w 27 sek. Tez chyba rekord. 
Zwykły ligowy PBA D-League. Tam często wysokie wyniki padają ale takiego jeszcze nie widziałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom