>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 16:58 przez vernoGKS Tychy - Adler Mannheim
Tychy over 1.5
@1.60
Ooo kogo moje oczy widzą! Nadzieja na forum wróciła :) Już myślałem, że wszystkie legendy stąd odeszły albo ich wyrzucono :)
Powitać :)

Żeby nie było że spamie to łapcie:
⚽GKS Bełchatów - Głogów [1 win] 1,95
 
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 1 września 2019 17:11 przez dracond

Ooo kogo moje oczy widzą! Nadzieja na forum wróciła :) Już myślałem, że wszystkie legendy stąd odeszły albo ich wyrzucono :)
Powitać :)

Żeby nie było że spamie to łapcie:
⚽GKS Bełchatów - Głogów [1 win] 1,95
Nadzieja matką głupich.
Legenda to jest na mapie.
Witam również ;) wpadam od czasu do czasu :p
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 1 września 2019 17:13 przez verno

Nadzieja matką głupich.
Legenda to jest na mapie.
Witam również ;) wpadam od czasu do czasu :p
Nie musiałeś mnie podsumowywać frazesami :)
Verno zdecydowanie za rzadko jesteś. Ale to wynika z moich obserwacji, od kiedy zaczął się masowy exodus stąd. Teraz zostali pojedynczy dobrzy gracze i jak wpadają "od czasu do czasu" to po prostu to forum wieje nudą. Zawsze w takich chwilach rzucam swoją starą formułką, że za czasó świetności, jak nie wszedłem na dział TNŻ przez godzinę, to miałem 5+ stron do nadrobienia, a teraz... bywają dni gdzie ledwo jedna strona jest zapisana (i to często pyskówkami zamiast typami). Smutno... i nudno po prostu
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
⚽ Arsenal - Tottenham
Xhaka otrzyma ŻK @3 fortuna

Sprokurował karnego, spóźnia się z interwencjami. Arsenal przegrywa więc musi zdwoić wysiłki w drugiej połowie. Typowy mecz Granita pod żółtą kartkę, po takim kursie jest to bardzo interesujące. Oby tylko nie był szybko zdjęty za jakiegoś Ceballosa, może warto zagrać na początku drugiej połowy. Ja zagrałem przed meczem.
 
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Over siadł więc atakujemy w wygraną, Tychy dobrze się trzymają mimo że Mannheim gra lepiej ale brakuje im skuteczności a bramki strzelili bo gospodarze trochę zaspali. Wynik 2-2 3 tercja przed nami na ten moment jest to dla mnie mecz 50-50 więc warto grać po takim kursie tylko RADZĘ ZACZEKAĆ AŻ MINIE 1.5MIN W 3TERCJI BO TYCHY GRAJĄ W OSŁABIENIU, JAK NIE STRACĄ GOLA TO WTEDY WARTO NA NICH ZAGRAĆ KURS ZA WIELE SIĘ NIE ZMIENI.

GKS Tychy - Adler Mannheim
Tychy win OT
@3.90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom