>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [89]

Status
Zamknięty.
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 16 czerwca 2019 00:48 przez quick.

Ja po pierwszym meczu nie narzekam z zarobkiem, nie liczę Brazylii, bo nic nie grałęm. Co do Kataru i Japonii, to są zapraszane drużyny z innych kontynentów dla urozmaicenia. W poprzedniej edycji Meksyk, USA i Kostaryka.
A, no fakt, bo Ty w poprzednim meczu rożne pograłeś. No to faktycznie, tragedii nie ma, ale jak widzę te spusty na granie overków, to aż mnie mrozi... Póki co, to słabo wygląda. Życzę Wam oczywiście tej czerwonej kartki, bo to zawsze jakiś inny typ niż standardowo na gole, ale coś czuje, że nikt nie będzie ryzykował pauzowania w kolejnych meczach tego turnieju (chociaż ten typ z wenezueli zdaje się przeczyć mojemu twierdzeniu).
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Popatrz na Falcao, gość już ma żółtą, a walczy z przodu o każdą piłkę i bodajże zrobił już dwa faule po kartce. Wiadomo, że to czajnik, małe szarpanki już były. Argentyna bez pomysłu, więc zostaje im prowokacja. Co prawda sędzia nie wytrzymuje presji, słabo chce dawać kartki, ale w końcu będzie musiał. 15 fauli, sporo napięć i stykowych. Ja oprócz czerwonej mam jeszcze over 5,5 i 6,5 kartek w meczu. 
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Miałem grać na Kolumbię przed meczem, ale jakoś wyszło że nie zagrałem pre. Po 1 połowie jestem jak najbardziej skłonny do tego.

Kolumbia DNB @2,20
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Kolumbia gol @ 2,11 
Kolumbia win @ 4,36 - lekko
over 9,5 RR @ 1,66
over 12 RR @ 4,12 (azjan)


Jedne bety wiążą się troszkę z drugimi, liczę na dobry scenariusz. Kolumbia wyraźnie lepsza, jest pomysł i brakuje skuteczności i chłodnej głowy. 

Zrobiłem dzisiaj już ponad 24j zysku, więc można lekko poszaleć. 
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Masz rację Quick, to są sensowne argumenty. W takim razie skuszę się i też zagram tę czerwoną karteczkę, a od siebie dorzucę jeszcze:
Argentyna - Kolumbia [2 drużyna over 1,5 gola] 7,25 /STS/
Kolumbia gra lepiej - to widać. Oczywiście może zostać zastopowana ewentualnym czerwem - ale to już mamy jako pseudokontrę :) Zatem 2 gole lepszej drużyny za 7,25? Biorę z przyjemnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Zapata akcję zrobił i zabił golem. Do tego zdjął koszulkę i zabił też karteczki. Coś pięknego. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 16 czerwca 2019 01:07 przez dracondMasz rację Quick, to są sensowne argumenty. W takim razie skuszę się i też zagram tę czerwoną karteczkę, a od siebie dorzucę jeszcze:
Argentyna - Kolumbia [2 drużyna over 1,5 gola] 7,25 /STS/  
Kolumbia gra lepiej - to widać. Oczywiście może zostać zastopowana ewentualnym czerwem - ale to już mamy jako pseudokontrę :) Zatem 2 gole lepszej drużyny za 7,25? Biorę z przyjemnością.
      ooo siemanko, witam moich zielonych przyjaciół ;-) dawno się nie widzieliśmy :) $$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
cytat z dnia 16 czerwca 2019 01:00 przez grac45Miałem grać na Kolumbię przed meczem, ale jakoś wyszło że nie zagrałem pre. Po 1 połowie jestem jak najbardziej skłonny do tego.

Kolumbia DNB @2,20
  

Nie da się patrzeć na grę Arg, ich pozycyjny to jest ludzi dramat
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 16 czerwca 2019 01:02 przez quick.Kolumbia gol @ 2,11   
Kolumbia win @ 4,36 - lekko  
over 9,5 RR @ 1,66  
over 12 RR @ 4,12 (azjan)  

Jedne bety wiążą się troszkę z drugimi, liczę na dobry scenariusz. Kolumbia wyraźnie lepsza, jest pomysł i brakuje skuteczności i chłodnej głowy. 

Zrobiłem dzisiaj już ponad 24j zysku, więc można lekko poszaleć. 

gol @ 1,90  
over 1,5 @ 2,00  
over 5,5 kartek @ 1,63  
over 6,5 kartek @ 2,40  
czerwona @ 4,10  
Szkoda jednego rożnego, ale mecz udany pod każdym względem. Copa Am€rica jak na razie ;)
Dobranoc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Co ten sędzia? Skąd gościa wzięli? Z jakiegoś talent show czy co?
No i ja się pytam, gdzie moja czerwona wisienka na torcie? No dobra, nie będę sępem. I tak mecz się przyjemnie zamknął :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom