>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 09:57 przez zikos

po co.mają łapać kartki? jak mogą grać na remis  spokojnie...wątpliwa sprawa jak dla mnie ten bet
Już spisałeś Empoli na straty? Brzydko :p

Wczoraj kartki Valencii na    silnik nie pozwala zacytować ;)
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na 1 dzień RG
Pliskova - Brengle o16,5 @1,46
Bencic - Ponchet o16,5 @1,5
Potapova 1 set u5,5 @1,4
Djere - Ramos o3,5 seta @1,47
Otte - Jaziri o33,5 @1,43
Ako:6,44

Z dogów to Kucova mi chodzi po głowie @3,08
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Chiny
Dalian Yifang - Shanghai Shenhua, Btts, @2.30, 1:0 w 56 minucie, stawka: x3

edit
  
Dziś: postawione: 12j, wygrane: 0j, bilans: - 12j (0/2)
FT 1:0
Plecy od rana.
Nic sie nie klei...
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Korea Płd
Daegu - Suwon Bluewings, 2 over 0.5 goli, @2.25, 0:0 w przerwie, stawka: x2


edit
  
Dziś: postawione: 16j, wygrane: 0j, bilans: - 16j (0/3)
Masakra
FT 0:0
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Genoa lepsza od empoli w h2h

Remis starczy Genui pod warunkiem przegranej empoli.

To jest prawdopodobnie scenariusz który dzisiaj ujrzymy bo wątpię w to by inter odpuścił LM 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Martić 4-1 na szybko, a oni dali linię -4g ????????????
Hmm, powinna zrobić mi to gładko, bardziej niż się spodziewałem ;) 
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 maja 2019 11:21 przez quick.Martić 4-1 na szybko, a oni dali linię -4g ????????????
Hmm, powinna zrobić mi to gładko, bardziej niż się spodziewałem ;) 
Czemu mają służyć takie wpisy?  Nie podawałes żadnego typu a teraz takie coś. Skoro trzymasz typy dla siebie to uwagi też trzymaj dla siebie. Pozdrawiam 
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 26 maja 2019 11:26 przez adik1992

Czemu mają służyć takie wpisy?  Nie podawałes żadnego typu a teraz takie coś. Skoro trzymasz typy dla siebie to uwagi też trzymaj dla siebie. Pozdrawiam 

No to inaczej, skoro to razi tak bardzo.
Martić gra swoje, dobry serwis i skuteczna z krótszych piłek. Jabeur dużo błędów, dużo ryzyka, ale nieopłacalnego. Jakby ktoś chciał coś grać w kierunku Martić na drugiego seta, to warto ;)
6-1 po pierwszym secie, zgodnie z planem, jak dla mnie. 

Pozdrawiam ????
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 maja 2019 11:31 przez quick.


No to inaczej, skoro to razi tak bardzo.
Martić gra swoje, dobry serwis i skuteczna z krótszych piłek. Jabeur dużo błędów, dużo ryzyka, ale nieopłacalnego. Jakby ktoś chciał coś grać w kierunku Martić na drugiego seta, to warto ;)
6-1 po pierwszym secie, zgodnie z planem, jak dla mnie. 

Pozdrawiam ????
Ok. Jeżeli uważasz że Martic weźmie mecz w dwóch setach to piszesz Martic 2 set i podajesz kurs i tyle wystarczy. Nie trzeba pisać opowiadań i analiz tu do typow. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 26 maja 2019 11:37 przez adik1992

Ok. Jeżeli uważasz że Martic weźmie mecz w dwóch setach to piszesz Martic 2 set i podajesz kurs i tyle wystarczy. Nie trzeba pisać opowiadań i analiz tu do typow. 
Ja jestem przede wszystkim dziennikarzem tenisowym, także mam to we krwi. Poza tym, trzeba być bardzo leniwym, żeby oczekiwać wszystkiego na tacy, a na to nic nie poradzę. Moim zdaniem ważniejsze jest to, żeby dać komuś jakieś wskazówki, żeby mógł się na tym oprzeć w kolejnych dniach turnieju, to wydaje mi się dużą pomocą, tylko trzeba być w miarę inteligentnym i przede wszystkim chcieć. 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 26 maja 2019 11:41 przez quick.

Ja jestem przede wszystkim dziennikarzem tenisowym, także mam to we krwi. Poza tym, trzeba być bardzo leniwym, żeby oczekiwać wszystkiego na tacy, a na to nic nie poradzę. Moim zdaniem ważniejsze jest to, żeby dać komuś jakieś wskazówki, żeby mógł się na tym oprzeć w kolejnych dniach turnieju, to wydaje mi się dużą pomocą, tylko trzeba być w miarę inteligentnym i przede wszystkim chcieć. 
To forum bukmacherskie a nie interia czy Onet. Podaje się typy a nie pisze relację że spotkań. Jest temat gdzie można pisać swoje spostrzeżenia odnośnie meczów tenisowych. Mam nadzieję że pomogłem i wyjaśniłem. 
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
cytat z dnia 26 maja 2019 11:41 przez quick.

Ja jestem przede wszystkim dziennikarzem tenisowym, także mam to we krwi. Poza tym, trzeba być bardzo leniwym, żeby oczekiwać wszystkiego na tacy, a na to nic nie poradzę. Moim zdaniem ważniejsze jest to, żeby dać komuś jakieś wskazówki, żeby mógł się na tym oprzeć w kolejnych dniach turnieju, to wydaje mi się dużą pomocą, tylko trzeba być w miarę inteligentnym i przede wszystkim chcieć. 
Pozdro 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 26 maja 2019 11:44 przez adik1992

To forum bukmacherskie a nie interia czy Onet. Podaje się typy a nie pisze relację że spotkań. Jest temat gdzie można pisać swoje spostrzeżenia odnośnie meczów tenisowych. Mam nadzieję że pomogłem i wyjaśniłem. 
Niech Cię to już tak nie boli, wyluzuj pośladki, panie znawco ;) 
Nie rób sztucznego zamieszania, rób swoje. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Zgodnie z planem Martić poszła gładko również w drugim secie, jak pisałem.
Pozdrawiam i widzimy się później na innym meczu :D 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom