>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
verno 676,2K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 23 maja 2019 17:38 przez verno

    
USA zdominowała tą tercję ale niestety tylko 1 gol, Rosja pod koniec doszła do głosu i przez kilka minut mieli naprawdę sporo akcji ale Schneider nie do przejścia ;x 
Ogólnie ten mecz 3/3    ale jeśli 2 tercja będzie wyglądała jak 3 to spore value jest na USA, ja zaryzykuję bo i tak gorzej być nie może jeśli chodzi o ten mecz :D także

Rosja v USA 2:1 po 2 tercjach 
USA OT @5.70 
teraz będą strzelać ;) także można już   
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Dustin Brown co za czarne gowienko malutkie, mial wszystko zeby przejsc dalej, wygrana w 1 secie i w drugim prowadzenie 4-3 z przelamaniem i nie wystarczylo. Niech wraca na jamajke.
 
verno 676,2K

verno

Znawca - Hokej
cytat z dnia 23 maja 2019 18:15 przez qowalsky6

Ja dziękuję Ojcze Verno :) pobrałem kierunek na over 5,5 i już 4-2... KTF
Ze mnie sobie jaja robią w tym meczu, wszystko na odwrót :D ale może USA jeszcze ogarnie who know.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 23 maja 2019 16:10 przez tomcioomen666
LEVANTE W - CAMEROON W over 2,5 1.50

Verno super że wróciłeś miałeś długa przerwe widze ,oby była związana z sukcesami

Ruskie do Boju !!!!!
Pozdrawiam cię i dobrych typów życzę 
  

dziękuje Rosja  w połfinale  fajny meczyk 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Rosja
Kamaz - Syzran 2003, 1 over 1.5 goli, @1.80, 1:2 w 57 minucie, stawka: x2 


edit
  

Dziś: postawione: 4j, wygrane: 0j, bilans: - 4j (0/1)
na dzien dobry...
FT 1:3
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Senegal sporo pomarnował. Bramki mam pograne pre a teraz dołoże cos na rr. Sądze, że ich przewaga bedzie tylko rosła: 

Senegal over 6,5rr 1,69 i 7,5rr 2,66
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 19:00 przez psychol32

Mam nadzieję że się obłowisz.
Czlowieku. Przeciez jest tysiac możliwości  na podbijanie kursow i handel w  którą strone sobie chlopaki wymyślą tylko.Auger stracil w 1 secie 3 pkt lacznie na serwisie.w dugim mial okazje na zlamanie Johnsona na dzien dobry mial 0:30 przy serwisie Amerykanina nie chcial wykorzystac i zaraz sam sie zlamal majac przy swoim 30:0. Potem ma 2 bp przy serwisie Steva i kilka rownowag i nie lamie  Dla mnie ewidentny handel na live. A w którą strone podbijają ? Oni tylko yo wiedzą 
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 19:08 przez mrbrightside

Czlowieku. Przeciez jest tysiac możliwości  na podbijanie kursow i handel w  którą strone sobie chlopaki wymyślą tylko.Auger stracil w 1 secie 3 pkt lacznie na serwisie.w dugim mial okazje na zlamanie Johnsona na dzien dobry mial 0:30 przy serwisie Amerykanina nie chcial wykorzystac i zaraz sam sie zlamal majac przy swoim 30:0. Potem ma 2 bp przy serwisie Steva i kilka rownowag i nie lamie  Dla mnie ewidentny handel na live. A w którą strone podbijają ? Oni tylko yo wiedzą 
dobrze że NBA nie obstawiasz, bo tam każdy nie trafiony rzut z dobrej pozycji to byłby handel, a jakaś 10+ punktowa seria zespołu na który nie postawiłeś to już w ogóle handel życia i zawału byś chyba dostał

ta, ludzie którzy w życiu zarobili już miliony funtów czy dolarów handlują sobie EWIDENTNIE na live ryzykując swoją karierę żeby przyrobić jakieś, w porównaniu do zarobków w całej karierze, grosze i to nawet nie jest pojedyncza sytuacja raz na rok, tylko kilka razy dziennie piszesz o ewidentnym handlu w meczu tenisa gdzie nie grają jakieś bobasy tylko ludzie z pierwszej setek rankingu czy nawet pierwszej dziesiątki

polecam się leczyć
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom