>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Francja

Nimes - Monaco, Btts, @2.00, 1:0 w 69 minucie 



edit

⛔

Dziś: postawione: 20j, wygrane: 17.44j, bilans: - 2.56j (3/5)

Panienki z Monaco bez gola... 

A Caen zwycięża nad Reims... i dobrze... 
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Bolivia

Always Ready - Royal Pari, Btts w drugiej polowie, @3.00, 2:0 do przerwy, stawka x2



Always w najlepszym skladzie od pierwszych minut, Royal za to bez dwóch swoich najlepszych snajperów: Mosquera (pazuje za kartki), Milano na ławie (jakis drobny uraz), mysle ze trener wpusci go w drugiej co pomoze w zdobyciu chociaz jednego gola. Gospodarze powinni dolozyc conajmniej jednego - przewaga spora w pierwszej a jak spojrzymy na staty z tego sezonu to w drugich polowach bardzo czesto strzelaja. Byc moze cos z Egiptu doloze jeszcze



edit

⛔

Dziś: postawione: 24j, wygrane: 17.44j, bilans: - 6.56j (3/6)

FT 6:0...

Czerwona w drugiej dla gosci potrzebna byla rzeczywiscie...

Milano wszedl w 57 minucie i to tyle...

Sprobuje cos ulepic jeszcze... 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
polecam właczyc i ogladac Nadala z Tsistipasem. grek swietnie gra . hiszpan troche gorzej 
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 11 maja 2019 19:50 przez tomcioomen666
NORWAY - CZECH REPUBLIC 1 tercja over 1,5 2

NORWAY - CZECH REPUBLIC overy 3,5 1.30

NORWAY - CZECH REPUBLIC over 4,5 1.60

NORWAY - CZECH REPUBLIC over 5,5 2 już spadł kurs z 2.20 

 - CZECH REPUBLIC 1 tercja indywidualnie 0,5 1.40 

1,5 1 tercja indywidualnie  2.60 na ryzyko

ale patzrac na wczorajszy mecz Czechów to powinny overki zrobić moim zdaniem 



Słowenia-Finlandia 2 2 


✅ ✅

Wszystko weszło to mi się podoba tylko szkoda niemców Overka bo zrypali tasme na gole na spora sumkę ,ale jest poprawienie humorku ,już puszczone na jutro kupony ,i trzeba wstać o 8 i isć puścić 

Miłego wieczorku i Kto pograł czechy overy nie żałuje 

Dobranoc
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 11 maja 2019 22:42 przez erni1
Petrojet El Gaish 1x 2.15 etoto






Powinni ogarnac jezeli nic sie nie zes*a znow...

Ja mam pre btts'a, nie ukrywam ze taki wynik to niespodzianka. Walka o utrzymanie w lidze.

Zagram bezpieczniej... 



Egipt

Petrojet - El Geish, Btts, @1.83, 0:1 w przerwie, stawka x3



Powodzenia Erni



edit

⛔

Dziś: postawione: 30j, wygrane: 17.44j, bilans: - 12.56j (3/7)

MASAKRA... Pogrom.

FT 0:1.......
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 11 maja 2019 22:41 przez zderzok
Finlaaanfiiiaaa booom hokej  @tomcioomen666 :)


Udało się trafić wszystkie opcje dzisiaj ,bo w cześniej Niemcy Kaszana na gole ,ale CZECHY NIE ZAWIODŁY po 2.70 1 tercja 1,5 indywidualnie i over 1,5 po 2 

5,5 tez spokojnie weszło

Jutro też mam kolejne tasiemki i single w ziemniaku pograne i trzeba rano puścić po 8 bo kursy polecą jak Czechy z 2,20 na 2 5,5 ,wczoraj miałem 2,20 jak grałem w necie a dzisiaj przed meczem 2 ,jednak się opłaca zagrać 1 dzień wcześniej

Oglądałem finy fajnei grali ale mnie nerwy szarpały jak nie mogli w 3 tercji stzrelić ,ale sie udało 

Finowie są faworytami Moimi i czechy ,rosja Tylko Rosja narazie słabsze Drużyny ,a Czechy MOCNĄPOKONALI SZWEDÓW 

jak coś chcesz z hoka zagrać singla to wal na pv ,albo w moj temat i tam coś pobierz ,albo w dziale Hokej tam tez są analizy i typki

Pozdrawiam i dobrej Nocki i weekendu 

Muszę odreagować wszystko ,szczególnie Niemców zrabali piękną tasme na gole a miałem 4,5 i lipka z kuponem a 2 kuponik 5,5 z czechami i znowu 1 źle ,takie moje szczeście ,jest z tym  1źle 

Dziękuje i Trzymaj się jak coś to pisz na poczte 

Dziękuję!!!!
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Egipt

Al Ahly - Smouha, 2 over 0.5 goli, @4.50, 0:0 w 50 minucie

Tutaj ryzykownie.





edit

⛔

Dziś: postawione: 32j, wygrane: 17.44j, bilans: - 14.56j (3/8)

FT 1:0....

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 11 maja 2019 21:14 przez zderzok

cytat z dnia 11 maja 2019 20:35 przez staryczlowiekimoze

cytat z dnia 11 maja 2019 19:50 przez tomcioomen666
NORWAY - CZECH REPUBLIC 1 tercja over 1,5 2

NORWAY - CZECH REPUBLIC overy 3,5 1.30

NORWAY - CZECH REPUBLIC over 4,5 1.60

NORWAY - CZECH REPUBLIC over 5,5 2 już spadł kurs z 2.20 

 - CZECH REPUBLIC 1 tercja indywidualnie 0,5 1.40 

1,5 1 tercja indywidualnie  2.60 na ryzyko

ale patzrac na wczorajszy mecz Czechów to powinny overki zrobić moim zdaniem 



Słowenia-Finlandia 2 2 


Tomcio w ziemniaku rozumiem i konsultowales się z lekarzem?


po co mu ciupiesz, wytłumacz mi bo nie rozumiem



tu 60% gra w ziemniaku co dla mnie jest "dziwnym" zagraniem, ale nikomu nie wytykam. Przynajmniej ich skarówka nie dojedzie :D:D:D

 


Ja tez nie wiem o co chodziło ,ale lepiej nie wiedzieć ,i nie wnikać ,nie ma sensu się przejmować textami dziwnymi 

Każdy gra gdzie mu pasuje ,ja gram tu i tam ,nie siedze cały dzień w domu przed Bukiem ,trzeba odpoczywać i wychodzic jak fajna pogoda jest ,a nie sprawdzac wyniki ,jedynie przychodzę na mecze ,któremnie interesują Hokejowe i ogladam 1 mecz a 2 sprawdzam na live ,Dzisiaj Ogładałem 1 tercje  Czechy bo mnie interesowała ,potem dałem na Finy ,które fajie sie ogladało

Nie przejmóje się docinkami bo poco ,a kto zagrał z tego hokeja to jego sprawa ,ja tylko podałem co gram ,a że się podzieliłem to chyba dobrze i weszło wszystko 

Miłego Wieczorku Życzę i dziękuje tym co Pograli hokeja ,i jestem zadowolony ż emogłem pomóc ,innym co grają ,albo śledzą poczynania nasze 

Trzymajcie się wszyscy!!!!
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
pieknie Nadal nie potrafił praktycznie utrzymac serwisu w decydujacym secie:DDDD to niesamowite jak Nadal sie sychicznie i fizycznie załamał w 3 secie w kazdym gemie praktycznie bronił brejkpointow i sie łamał.grał jak przestraszona dziewczynka:) w 2 secie Nadal stracił 2 pkt przy swoim serwisie. w 3 secie chyba ze 30 :) a Tsitsipas pod koniec druiego seta walił po outach siatkach seryjnie i wygladał jakby juz nie miał siły i ochoty grać:)) na koniec meczu w wywiadzie pytają Tsitsipasa czy to jego najwieksze zwyciestwo w karierze i czy jedno z najbardziej emocjonalnych wygranych meczy to Tsisti z kamienną twarzą zakłpotany odpowiedział ze tak raczej napewno tak :D 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom