>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [88]

Status
Zamknięty.
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 31 maja 2019 17:57 przez adik1992

Czyli lepiej zrobić podwójny niż dac szanse zepsuć rywalce? Bardziej chodzi mi o to że tak jak w każdej dyscyplinie sportu duża role odgrywa głowa. W tenisie u kobiet żeby obecnie być na szczycie wystarczy mocno uderzać ale już nie koniecznie myśleć na korcie. Patrz ostapenko. Ostatnio gdzieś widziałem statystykę że ostapenko na 6 turniejow w Paryżu wygrała 7 spotkań i to wszystkie w jednym roku. W 5 odpadła w 1R. Świadczy to tylko że rzadzi tam przypadek i dyspozycja dnia czy turnieju, nie ma powtarzalności w wynikach. 
A wracając do tych podwójnych taki Roger czy Djokovic w takich momentach odejmuje z siły a dokłada precyzji i rotacji bo kalkuluje. U pliskovej czy ostapenko jest jedna tylko opcja. Jak najmocniej na drugą stronę. 
Ale co to za porównanie ATP do WTA? Przecież to się mija z celem i każdy, kto ogarnia tenis, nawet nie myśli, by to robić.
Co do tych podwójnych, to sięgnij kilkanaście lat do tyłu. Nie było ich dużo, bo nie było takiego postrachu z drugiej strony siatki. Psychika swoją drogą, ale jeśli po drugiej stronie siatki stałaby Errani, to z pewnością Plisko odjęła by z siły i stawiała na serwis techniczny. Z Martić, która ma duży zasięg, taki serwis byłby samobójstwem, więc ryzyko musi być. 
To są detale, który przeciętny fan tenisa nie zrozumie. Trzeba oglądać mnóstwo spotkań, wziąć pod uwagę specyfikę gry rywalem w takich sytuacjach i nawierzchnię. Na hardzie czy trawie, gdzie piłka szybsza, ten strach były również mniejszy. 

A poza tym, co ma Ostapenko do podwójnych Plisko?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Anisimova wycofała się dzisiaj z debla przez infekcję wirusową. Ciężko wróżyć, jak to wpłynie, ale osłabiony organizm będzie na pewno. Jeśli Begu zagra solidnie, to spokojnie może coś wywalczyć. Mecz jutro jako 4 w kolejności na korcie nr 1. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 31 maja 2019 19:54 przez kiks-lfcStachu 1. set @1.80 dam lekko
Ciężko, Grigor gra solidnie, a Stasiek trochę mało skoncentrowany. Nie zdziwię się, jeśli Dimitrov wygra seta, ale ogólnie mam -4,5g Stana, więc wolałbym nie :) 
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
cytat z dnia 31 maja 2019 19:57 przez quick.

Ciężko, Grigor gra solidnie, a Stasiek trochę mało skoncentrowany. Nie zdziwię się, jeśli Dimitrov wygra seta, ale ogólnie mam -4,5g Stana, więc wolałbym nie :) 
Do której godziny polskiego czasu będą grać? ;)
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 31 maja 2019 19:40 przez quick.

Ale co to za porównanie ATP do WTA? Przecież to się mija z celem i każdy, kto ogarnia tenis, nawet nie myśli, by to robić.
Co do tych podwójnych, to sięgnij kilkanaście lat do tyłu. Nie było ich dużo, bo nie było takiego postrachu z drugiej strony siatki. Psychika swoją drogą, ale jeśli po drugiej stronie siatki stałaby Errani, to z pewnością Plisko odjęła by z siły i stawiała na serwis techniczny. Z Martić, która ma duży zasięg, taki serwis byłby samobójstwem, więc ryzyko musi być. 
To są detale, który przeciętny fan tenisa nie zrozumie. Trzeba oglądać mnóstwo spotkań, wziąć pod uwagę specyfikę gry rywalem w takich sytuacjach i nawierzchnię. Na hardzie czy trawie, gdzie piłka szybsza, ten strach były również mniejszy. 

A poza tym, co ma Ostapenko do podwójnych Plisko?
Nie lapiesz kontekstu. Mi głównie chodzi o to że zawodniczka z top5 czyli Pliskova powinna w skrajnych sytuacjach kalkulowac. Czyli pomyslec. A nie walić na pałę nie patrząc na konsekwencje. Bez znaczenia czy po drugiej siatki stoi Martic czy przykładowa Errani. Jeszcze rozumiem zrobić 1 df a ona chyba 3 zrobiła w najważniejszym momencie. Ostapenko to przykład że w damskim tenisie u obecnych tenisistek nie liczy się głowa tylko siła stąd te rotację w top 10 i na fotelu liderki. Żadna nie jest w stanie powtórzyć dobrych wyników przez kilka miesięcy. 
i na koniec dla mnie dalej lepsze rozwiązanie to dac szanse się pomylić rywalce bo jest 50% że nie trafi niż robić df i przegrać punkt od razu. I myślę że to na tyle z naszej konwersacji. Pozdrawiam. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 31 maja 2019 20:18 przez adik1992

Nie lapiesz kontekstu. Mi głównie chodzi o to że zawodniczka z top5 czyli Pliskova powinna w skrajnych sytuacjach kalkulowac. Czyli pomyslec. A nie walić na pałę nie patrząc na konsekwencje. Bez znaczenia czy po drugiej siatki stoi Martic czy przykładowa Errani. Jeszcze rozumiem zrobić 1 df a ona chyba 3 zrobiła w najważniejszym momencie. Ostapenko to przykład że w damskim tenisie u obecnych tenisistek nie liczy się głowa tylko siła stąd te rotację w top 10 i na fotelu liderki. Żadna nie jest w stanie powtórzyć dobrych wyników przez kilka miesięcy. 
i na koniec dla mnie dalej lepsze rozwiązanie to dac szanse się pomylić rywalce bo jest 50% że nie trafi niż robić df i przegrać punkt od razu. I myślę że to na tyle z naszej konwersacji. Pozdrawiam. 
Ale wiesz, że to 50% szans jest bardzo płytkie? Przy łatwej piłce szanse na zepsucia maleją. To tak, jakbyś powiedział, że Nadal - Maden są szanse 50/50, bo wygra albo ten albo ten. 
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 31 maja 2019 20:35 przez quick.

Ale wiesz, że to 50% szans jest bardzo płytkie? Przy łatwej piłce szanse na zepsucia maleją. To tak, jakbyś powiedział, że Nadal - Maden są szanse 50/50, bo wygra albo ten albo ten. 
50% to więcej niż 0. To tak jakbyś powiedział że nie warto w piłce nożnej uderzać lekko bo bramkarz i tak obroni. A ja uważam że zawsze trzeba dac szanse na popełnienie błędu.
Główny kontekst był taki że Pliskova jako była liderką, doświadczona zawodniczka i gracz z topu przez parę lat powinna myśleć na konsekwencjami zagrań bo nie jest 18 letnia dziewczyna dopiero wchodząca do tenisa. Dlatego napisałem że jest niereformowalna.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 31 maja 2019 20:42 przez adik1992

50% to więcej niż 0. To tak jakbyś powiedział że nie warto w piłce nożnej uderzać lekko bo bramkarz i tak obroni. A ja uważam że zawsze trzeba dac szanse na popełnienie błędu.
Główny kontekst był taki że Pliskova jako była liderką, doświadczona zawodniczka i gracz z topu przez parę lat powinna myśleć na konsekwencjami zagrań bo nie jest 18 letnia dziewczyna dopiero wchodząca do tenisa. Dlatego napisałem że jest niereformowalna.
Popatrz z drugiej strony. Delikatnie trafia w kort, rywalka zamkata winnera. Ryzykuje, jest serwis z.kickiem na linię kara serwisowego, dostaje wykladkę w pół kortu i zabija zdobywając punkt. 

Po prostu kwestia wyboru, Plisko ma ogromny warsztat serwisowy, więc może sobie na to pozwolić. Nie wyszło? Zdarza się każdemu. 
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Wawrinka ma masę pecha, przy równej grze kilka razy już piłka wylatuje w aut po taśmie. Dimitrov bez momentu słabości,bez głupich błędów. Dobry mecz, szkoda, że jutro dokończą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom