>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 00:47 przez quick.
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 00:44 przez robin.on.


Sol de America - Club River Plate, 2 over 1.5 goli, @4.00, 0:0 w 29 minucie



Może być połamane, over mam i za drobne łamaka, tak luźno.



Oby dopisala skutecznosc chlopakom... GL



 



Edit.



Ja pierdziele za takie cos wylecial... W ataku wslizg - czerwona. To po overze...



Masakra
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Powinni przegrać - to po mojemu. Oglądałeś pierwszą połowę? Widziałeś sklad gospodarzy jaki wystawił i jak ustawił??? Defensywnie. Straszną padake grają w tym sezonie. Goście zdecydowanie przyjechali po 3pkt. Ale... Czerwona psuje zabawę. Nie dowiemy się chyba że... Zaraz na początku czerwona dla gospodarzy... Nara
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 01:11 przez robin.on.


Powinni przegrać - to po mojemu. Oglądałeś pierwszą połowę? Widziałeś sklad gospodarzy jaki wystawił i jak ustawił??? Defensywnie. Straszną padake grają w tym sezonie. Goście zdecydowanie przyjechali po 3pkt. Ale... Czerwona psuje zabawę. Nie dowiemy się chyba że... Zaraz na początku czerwona dla gospodarzy... Nara



Nie mówię o aspektach sportowych. Nie oglądałem, nie analizowałem. 
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik


kiedyś fajnie się pragwaj grało na bramki teraz to nie ruszam w ogóle tej ligi ciężko jest to ogarnąć na prawdę



czile też częściej kiedyś grałem albo peru teraz to w sumie z tych latynoskich najlepiej na bramki grać boliwie



w sumie w boliwi zawsze walili bramy tylko jeszcze kilka lat temu jak się oglądało mecze to widać było często że ustawki robili teraz już się trochę pozmieniało
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 9 kwietnia 2019 01:16 przez ziomeczek9393


kiedyś fajnie się pragwaj grało na bramki teraz to nie ruszam w ogóle tej ligi ciężko jest to ogarnąć na prawdę



czile też częściej kiedyś grałem albo peru teraz to w sumie z tych latynoskich najlepiej na bramki grać boliwie



To prawda, że kiedyś było łatwiej, wszystko się zmienia a każdy sezon jest inny. Paragwaj jeszcze mi podchodzi, ale z tym Peru to rzeczywiście dramat jest teraz. W Bolivii natomiast jak dla mnie głównie live zostaje, bo jak widzę jak pozbijali kursy ostatnimi czasy to przestało się opłacać grać pre (jak dla mnie). Over 2.5 po 1.40 to śmiech na sali. Coraz częściej tak jest niestety. Egipt, Japonia - jeszcze sezon temu kursy dużo wyższe a teraz? GL. Pozdro 
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik


japoni ja teraz w ogóle nie ruszam na bramki może tam czasem vissel kobe czy kawasaki to takie offensywne drużyny jak np. w korei płd jeonbuk chociaż u nich sporo zmian było nie mogą się zgrać w tym sezonie. w egipcie opłaca się 1,5 grać tam często dwie bramy padają chociaż ostatnio też już coś ich nie ruszam mam lepsze ligi jak np. ZEA tutaj to się muszą na prawdę postarać żeby overka nie wykręcić ????
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Kwestia też co kto gra. Ja od dawna głównie single i widzę jak kursy są coraz niższe (patrząc na lata wstecz). Nie wiem jak w innych dyscyplinach - mówię o piłce nożnej. Jak już zauważyłeś sam, są ligi które bardziej Ci podchodzą, ja mam to samo. W dodatku sezon sezonowi nierówny. Dużo by pisać. Krótko podsumowując: buki są coraz cwańsze niestety. To tyle ode mnie. Powodzenia kolego 



 



PS. Jamajka ogarnęła bttsa. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom