>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość


Lajovic bardzo dobrze wyglada w Monte Carlo jeszcze dzisiaj po streamie widze , że dosyc mocno wieje w MC i lepiej sobie radzi z tymi warunkami . W tym momencie wlasnie jest 1:0 w setach i probuje drugi set Lajovic @1,65 Betsafe .
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 18 kwietnia 2019 23:46 przez tomcioomen666


OBRAS U23 W - TOMAS ROCAMORA U23 W 3 kwarta -4,5 1  1.80



OBRAS U23 W - TOMAS ROCAMORA U23 W 3 kwarta -5,5 1  2



 



Dobranoc uciekam spać bo już mi się o czy zamykają



Moze wejdzie jak nie wystawią rezerwy bo mają sporo przewagę 



11-13 ⛔



Odpuścili nie stety 
 
K 0

kropson1988

Gość


Nie jestem fanem teorii spiskowych ale Lajovic od 3:2 i 30:15 w drugim secie gra jakos dziwnie beznadziejnie i w konsekwencji juz jest 3:4 dla Sonego . No ale poki pileczka w grze .. Ale naprawde wyglada to dosyc dziwnie ..
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 11:58 przez kropson1988


Lajovic bardzo dobrze wyglada w Monte Carlo jeszcze dzisiaj po streamie widze , że dosyc mocno wieje w MC i lepiej sobie radzi z tymi warunkami . W tym momencie wlasnie jest 1:0 w setach i probuje drugi set Lajovic @1,65 Betsafe .



Brawo Dusan ! Jest plusik ale przez chwile mialem naprawde obawy od tego stanu 3*:2 i 30:15 gdzie nagle no jego gra zmienila sie diamentralnie na taka jakby na wyje..e. No ale koniec koncow uspokoil mnie . Jesli chodzi o Djoka i Nadala to w obu spotkaniach widze 2:0 dla pewniakow , a jesli chodzi o Corica z Fogiem to o tyle co widzialem kawalek wczorajszego spotkania Corica z Herbertem gdzie gra Chorwata byla przyzwoita tak Wlocha nie widzialem ani jednego spotkania i nie wiem czy powrocil stary , dobry Fog czy tez poprostu szczescie mu sprzyjalo . 
 
K 0

kropson1988

Gość


Ojoj to na Djoku bym sie ladnie przejechal . Ktos oglada ? Djoko tak slabo czy Medvedew tak dobrze ?
 
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 14:00 przez kropson1988


No to trzeba sprobowac Medvedew mecz @1,76 Betsafe.



Kolejny plusik aczkolwiek przed samym meczem nie wierzylem w taki wynik no ale coz Medvedew zasluzyl . 
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
cytat z dnia 19 kwietnia 2019 16:54 przez zderzok


Nadal pięknie podbił kurs. Razem z @mrbrightside kosimy gruby hajs na walkach. Hehe 



to co powiesz co teraz Nadal odwali? oddał gema Pelli:) po prostu Pella był na łopatkach to Nadal kilka niewymuszonych pod rzad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom