>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [87]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik


Lajovic w poprzednim turnieju tak pięknie grał a tutaj wielka klapa. Nie rozumiem tych tenisistów :/



Łamią się teraz jak nie powiem kto, żeby nie dostać bana :D
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


Egipt, ako 



Ismaily - Haras El Hedoud, over 2.5 goals, @2.50, 0:1 w przerwie



+



Nogoom - Al Ittihad, over 2.5 goals, @2.50, 0:1 w 47 minucie



Łączny: @6.25



 



edit



⛔



Dziś: postawione: 22j, wygrane: 26j, bilans: +4j (4/4)



0:1



1:2



 
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik


Bez urazy Robin ale czy ty widziałeś tabele U/O w lidze Egipskiej? Przecież tam wynik over 2.5 pada tak często jak otwarte są sklepy w niedzielę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Frolunda -Djurgarden 1 2



Kursy ida w górę z 1.80 na 2 jak zauważyłem 



Powinni wygrać u siebie i prowadzić 3-2 bo stan 2-2 jest
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzQyMDI5NTIwNTM4OTEwMDr9gpZMZUHMgMhfWto%3D&amp;kind=MAIN



Wypłacać czy zostawiać? Mam dwa takie same. 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


Futsal. Italy - Serie A. Play-off. Quarterfinals. 1st leg.



PESARO - CAME DOSSON 1  1.40



Ice Hockey. Sweden - Elitserien. Play-off. Final. Best of 7



FROLUNDA HC - DJURGARDENS IF 1  2



 



Pograne te singielki w ziemniaku Futsal mały zarobek ale pocieszy 70 zł  na czysto na  1 meczu Pomału do przodu jak to mówiąc
 
adik1992 435,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 19:33 przez cosmograf


Myślę, że będzie ofensywna gra ze strony Ajaxu ???? Sam mam pograne over 2.5 po ładnym kursie @2.00



Do tej pory tylko raz z Benfica i w rewanżu z Juve mieli po 4 celne. A tak to po 7-9 więc chyba zostawię  mam nadzieję że będą grać tak jak do tej pory  
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
cytat z dnia 30 kwietnia 2019 18:51 przez orzelasty


Bez urazy Robin ale czy ty widziałeś tabele U/O w lidze Egipskiej? Przecież tam wynik over 2.5 pada tak często jak otwarte są sklepy w niedzielę.



Bez urazy orle... Nie ucz ojca dzieci robic... Jeden mecz zawalil mi - w sumie na 4 typy 2 weszly i dalo plus - moglo byc lepiej. Nie wiem co Ty wiesz i ile siedzisz w Egipcie (czy siedzisz w ogole) ale ja tu jestem czwarty sezon i jako overowiec nie narzekam. Zarowno bttsy jak i overy - nie jedna liga europejska chowa sie przy nich. Ty za to chyba wyrywczo jestes albo na sucho po tabeli. Owszem, zdarzaja sie okresy ze jest underowo ale gdzie takich okresow nie ma? Nawet w pieknej Australii gdzie nacodzien ładuja po 3-5 goli przychodzi moment underowy. Konczac bo nie chce mi sie pisac. Nie wiem czy wiesz (w sumie) ale niebawem koniec sezonu w Egipcie. To wlasnie w tej fazie w poprzednich sezonach sporo zarobilem (nie tylko w Egipcie zreszta). Walka o utrzymanie czy mistrza, po stracie gola i niekorzystnym wyniku otwieranie sie i wymiana ciosow bo mecz o wszystko. Mozna by dlugo pisac ale po co. Zajmij sie soba. Wysokich wygranych. Pozdro
 
heroes89 547

heroes89

Użytkownik


×+ - 1.82



Tottenham - Ajax



Liczba rzutów rożnych 9.5



×- - 1.26



Tottenham - Ajax



2.drużyna liczba żółtych kartek 3.5



×+ - 2.03



Tottenham - Ajax



Liczba goli 2.5



 



Jakies opinie?
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik


LM



Tottenham - Ajax, 2 over 1.5 goli, @3.00, stawka x2



 



LM



Tottenham - Ajax, penalty taken (karny), @3.40, stawka x2 



edit



2x⛔



Dziś: postawione: 30j, wygrane: 26j, bilans: -4j (4/6)



Cieniasow slupek uratowal w 80 minucie...



 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom