>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
mrbrightside wytlumacz jak to mozliwe, ze najpierw mowisz zeby grac na Delbonisa a chwile pozniej cieszysz sie ze Ci ako zamykal Ramos. Gdzie tu logika i jakikolwiek sens?
Mam pytanko czy na unibecie jak się rozpocznie mecz będe miał oferte kartek chodzi mi dokładnie o mecz Copa Sudamericana Once Caldas - Deportivo Santani ? overek kartkowy chce tam zagrać a narazie w ofercie nie ma.Pozdrawiam i Dziękuje za odpowiedź
Na 99% nie bedzie kartek bo oni daja live oferte tylko jak jest jakis mega wazny mecz pokroju Liga Mistrzow albo jakies derby w Anglii.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
mrbrightside wytlumacz jak to mozliwe, ze najpierw mowisz zeby grac na Delbonisa a chwile pozniej cieszysz sie ze Ci ako zamykal Ramos. Gdzie tu logika i jakikolwiek sens?

Na 99% nie bedzie kartek bo oni daja live oferte tylko jak jest jakis mega wazny mecz pokroju Liga Mistrzow albo jakies derby w Anglii.
juz CI tłumacze drogi forumowy kolego. sens taki ze ako postawiłem wczoraj i miałem przeczucie ze bedzie wyrówany mecz i zagrałem set Ramosa miedzi innymi . ale jak juz ogladałem na live to Ramos wygladał wyjatkowo słabo i plułem sobie w brode ze to zrobiłem na live bym na niego nie postawił ot zwykły fart ze Delbonis odwalił takie cos ze serwujac na mecz (przez praktycznie całe dwa sety wygladał zdecydowanie lepiej od hiszpana jak ktos ogladał tez to niech to potwierdzi )zachował sie jak laska WTa a moze to była ustawka ?:whistle:uj wie.. dlatego sie cieszyłem ze to weszlo ale mimo wszystko widzac jak grali przez te dwa sety faworytem mimo wszystko był Delbonis wiec tak zagrałem
 
RBR1one 534,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
juz CI tłumacze drogi forumowy kolego. sens taki ze ako postawiłem wczoraj i miałem przeczucie ze bedzie wyrówany mecz i zagrałem set Ramosa. ale jak juz ogladałem na live to Ramos wygladał wyjatkowo słabo i plułem sobie w brode ze to zrobiłem na live bym na niego nie postawił ot zwykły fart ze Delbonis odwalił takie cos ze serwujac na mecz (przez praktycznie całe dwa sety wygladał zdecydowanie lepiej od hiszpana )zxachował sie jak laska WTa a moze to była ustawka ?:whistle: dlatego sie cieszyłem ze to weszlo ale mimo wszystko widzac jak grali przez te dwa sety faworytem mimo wszystko był Delbonis wiec tak zagrałem
Rozumiem. Dzieki za info ;)
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
Nie ma to jak dostać krążkiem w twarz zalać się krwią ale dzięki temu strzelić gola bo nochal zmienił lot krążka ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
a mysle że dzisiaj napewniejsze mozliwe ako jakie mozna sobie wyobrazic to:
Kvitova win 1.26
Cuevas win 1.32
Tsitsipas win 1.175
ako 1.95
straczy tych niespodzianek w Dubaju Kviotva jak juz zaszła tak daleko to raczej nie odpusci Hsieh bardziej zmeczona napewno umiejetnosci po stroznie czeszki i H2h 3 x 2:0 dla Kvitovej
Cuevas jest w mega gazie czedgo nie mozna powiedziec o Ramosie który strasznie sie meczy z Delbionisem to nigdy sie nie dowiemy jakijm cudem wygrał Cuevas go pyknie na lajcie . Urugwajczyk widac ze ma duza motywacje dop gry i chce peewnie wygrac ten turniej
TSitsipas tylko Grek mogłby cos odwalic z tej trojki ale Stakhovski to gosc nie jedna ale dwie polki nizej od Stefanosa . musiałby mu puscic ten mecz bo w rownej walce Sergii nie ma szans nawet teoretycznych


do tego takier ako z tenisa na luzie bez spiny:
Kvitova 2:0 1.76
set 1.5 Evans 1.3
Cuevas win 1.32
Bencic +6.5 gema 1.24
Tsitsipas win 1.175
Ruud set 1.38
Bedene set 1.13
Bachinger +4.5 gema 1.4
ako 10
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Japonia 11:30
Cerezo Osaka - Vissel Kobe, 2 over 1.5 goli, @2.25, stawka x3
Inauguracja sezonu w Japonii. Vissel widzę w optymalnym - mocnym składzie. Graja min: David Villa z przodu, Lukas Podolski i Iniesta na bokach. Powinno się dziać. Aczkolwiek jest to początek sezonu...
Zaczynamy
GL

edit
⛔
Masakra z emerytami...
1:0. Nic się nie zmieniło po przerwie.
Minus
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom