>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Łukasik, takie doświadczenie, w Legii grał a nie umie podać, tragedia ... Strata prawie w środku pola i karny, ale Lechia coś tam gra myślę że wyrównają
E: tak jak pisałem, Zagłębie ma mnóstwo szczęścia póki co, a Lechia gra spokojnie i jest lepsza na razie
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ten mecz Uruguay z Valiance to poezja ???? Najpierw wpuszczają na site na który wiedzą że będzie atak i są we 4, i odbijają go potem 3v4 z dwoma awp, a potem przegrywają 4v3 na eco ???? To może w każdą ze stron pójść. Myślę że po tt będzie lepiej jak po CT, bo w Valiance 2 osoby strzelają
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Komentarz Strejlaua w tym meczu piękny ???? Jestem ciekawy czy on na poważnie jest zdziwiony tym, że &quot;lider który idzie na mistrza&quot; nie gra piłką i ma tyle nie wymuszonych strat czy mówi tak bo wypada
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Uruguay - Valiance: Uruguaay win @2.4 trochę mocniej
⛔
Przedziwny mecz, Uruguay przegrywało rundy wygrane, wygrywało przegrane. Mnóstwo dziwnych decyzji. HSowi chyba się grać nie chciało, bo z 3 razy wychylał krejzol bez niczego i padał w 7sekund po starcie rundy
Kompletna loteria to była.
Heh. W meczu Vitality - Valiance również zagrają swoim optymalnym składem.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Olivo - Nunez
Olivo zdecydowany faworyt, ale na ziemniaku wygrał 2/10, ostatnie mecze to gra na twardej nawierzchni.
Nunez grał tylko na ziemi, a i tak wszystko przegrywa xD.
Dlaczego więc próbuję Nuneza? Gra u siebie, a typ głównie przeciw Argentyńczykowi, widzę value.
Obecnie 3:3 w 1 secie.
Nunez - 6.25.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HC LUGANO - SC BERN 1 2.30
HC LUGANO - SC BERN z w meczu 1 1.90
HC OLIMPIJA LJUBLJANA - HK SLAVIJA JUNIOR 1 tercja over 1,5 1.50
HC OLIMPIJA LJUBLJANA - HK SLAVIJA JUNIOR 1 tercja -1 1 1.70
Miłego wieczorku życzę i sporo wygranych !!!!:bow:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom