>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Kartka Ramos to bet dnia był ????
No pisałem o tym :cool:
Czerwo dostał teraz
Jak ktoś lubi grać kartki to można Ramosa, ale nie wiem jaki kurs.
cytuję:
Sergio Ramos może kojarzyć się kibicom z wieloma rzeczami, ale jedną z nich niewątpliwe są też żółte kartki, których Hiszpan uzbierał już rekordową liczbę niemal we wszystkich rozgrywkach. Nie umilkły jeszcze echa środowej sytuacji, gdy środkowy obrońca przyznał po meczu z Ajaxem, że wymusił żółtą kartkę, z czego kilkukrotnie musiał się później tłumaczyć. UEFA otworzyła już w tej sprawie postępowanie, przez co kapitana może czekać dodatkowy mecz kary i ewentualna absencja nie tylko w rewanżu w z Holendrami, ale także w potencjalnym ćwierćfinale Ligi Mistrzów.
Dzisiaj Ramos ponownie może znaleźć się na świeczniku, a wszystko przez to, że rozgrywkach ligowych ma na swoim koncie cztery żółte kartki. Sytuacja wydaje się być ciekawa nie tylko ze względu na wydarzenia z Amsterdamu, ale także dlatego, że na horyzoncie jest już mecz z Barceloną. Jeśli Hiszpan zostanie dzisiaj ukarany, będzie ze spokojem mógł przystąpić do Klasyku i przegapi spotkanie z Levante. Gdyby tak się jednak nie stało, za tydzień Ramos będzie musiał mieć się na baczności. Wszystko komplikuje też fakt, że dotychczas cztery kartoniki obejrzał również Nacho, a Raphaël Varane dopiero co uporał się z grypą. Santiago Solari może więc mieć w najbliższych tygodniach kolejny ból głowy, który będzie dotyczył zestawienia defensywy.
✅
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
✅✅✅:champagne::cash:
7:6 7:6
Jeszcze mozna pograc Lestienne po 1,85 w kwalach
Powiesz mi coś dlaczego akurat na tego z Francuzów?
Oglądałem wczoraj 1. seta Humberta z Moraingiem, i Ugo w pierwszym secie nie istniał, nie stworzył żadnego zagrożenia przy odbiorze a sam był nękany w kilku gemach, bo Morą torpedował returny. Ostatecznie się zdziwiłem, gdy zobaczyłem, że Ugo to wygrał, ale sprawdzając potem statsy to kilka szans niewykorzystanych w drugim secie sprawiło, że wgl Moraing gra dzisiaj kwale zamiast finał. Trzeci set to już padł na serwisie i trafił tylko co trzecią piłkę wiec ciężko było wyjść z tego zwycięsko.
A Lestienne już bęcki w tym roku od niego dostał, więc możesz mi powiedzieć ewentualnie co poza zmęczeniem sprawia, że grasz tu na kogo grasz?
Sam miałem grać Morainga, ale ostatecznie odpuszczam.
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Francuzi u siebie sie spinaja zwlaszcza ci z dalszych miejsc chca sie pokazac. Moraing gral caly tydzien a lestienne mial czas by sie przygotowac. Poziom bardzo zblizony prezentuja ale francuz mnie bardziej przekonuje.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Bramka dla Spal ale teraz sprawdza czy nie karny dla gosci
Cofnięta bramka dla Spal i karny dla Fiorentiny
Kabaret troszkę... :/ ale ważne że typ na plus bo miałem bramkę w 70-79:59 minucie
E: 1:3....
Kabaret troszkę... :/ ale ważne że typ na plus bo miałem bramkę w 70-79:59 minucie
Edit: 1:3 a mialo być 2:1
 
adik1992 404,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kasatskina niezła handlara ???? Frech przejdzie dalej
Nie przesadzaj. Kasatkina w slabej formie. Ogladam od poczatku i po pierwszym secie sobie myslalem ze gdyby nie proste bledy to Magda mogla go ugrac. Daria nic wielkiego nie pokazuje i akurat dobrze Polka trafila w losowaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom