>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [85]

Status
Zamknięty.
S 17

szypul

Użytkownik
siema, istnieje jeszcze ta ruska strona ze streamami gdzie bylo absolutnie wszystko do ogladania? na tych streamach byly wyswietlane kursy bodajze z 1x2bet czy cos takiego
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Nie ogarniam czasem tych drużyn, co oni wczoraj nie widzieli jak Winstrike to samo robiło z fnatic? Uga buga i tak gramy trejna, może się uda? jak im wczoraj mirage na terro nie wychodził to na trejnie nagle ma wyjść?
70% tych BO1 to faworyci specjalnie sobie w stopy strzelają, bo to już nawet nie w jedną.
Przynajmniej teraz same BO3 i człowiek nie straci nerwów
Lekko kontra na Cloud 9 @ 3.95 i ogladam na spokojnie ;p
fnatic myślę 2-0 po @ 1.95
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Nie ogarniam czasem tych drużyn, co oni wczoraj nie widzieli jak Winstrike to samo robiło z fnatic? Uga buga i tak gramy trejna, może się uda? jak im wczoraj mirage na terro nie wychodził to na trejnie nagle ma wyjść?
70% tych BO1 to faworyci specjalnie sobie w stopy strzelają, bo to już nawet nie w jedną.
Przynajmniej teraz same BO3 i człowiek nie straci nerwów
Lekko kontra na Cloud 9 @ 3.95 i ogladam na spokojnie ;p
fnatic myślę 2-0 po @ 1.95
Mierny ten kurs na 2-0, fnatic jest slabe masakrycznie, a Australia wczoraj mimo dwóch porażek zaprezentowała się przyzwoicie. Bez sensu ten bet moim zdaniem. Lepiej już Ence 2-0 ????
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Mierny ten kurs na 2-0, fnatic jest slabe masakrycznie, a Australia wczoraj mimo dwóch porażek zaprezentowała się przyzwoicie. Bez sensu ten bet moim zdaniem. Lepiej już Ence 2-0 ????
Wiem, że miernie to wygląda, ale cały czas to jest klasa wyżej, a to co wczoraj było to było wczoraj, co pokazało Vitality czy AVANGAR. Na razie oglądam bo szybko zaczęli i nawet nie było się zastanowić, zobaczymy inferno i to Grejhaund po CT.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom