>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Union Magdalena - Jaguares de Cordoba, 1 over 1.5 goli, @1.83, 1:3 w przerwie
+
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion, 2 over 1.5 goli, @1.80, 0:1 w przerwie
Łączny: @3.30
Royal Pari - The Strongest, 2 over 1.5 goli, @3.50 spróbuję jeszcze, 2:0 w przerwie

edit
@3.30✅
@3.50⛔
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
WITAM
NIE MAM DZIS RACZEJ CZASU WIEC PODAJE TERAZ TYPY CIEKAWE NA DZIS ODE MNIE :


1. Towarzyski : HJK - Hammarby over 2.5 @1.50 Unibet (pod obserwacje tez bo moga polamac)
✅✅✅ 3:1
2. Sevilla - Levante x2 @3.15 Unibet (tutaj typo pod schemat , X ale ja probuje bezpieczniej x2)
⛔⛔⛔ 5:0
3. Werder Brema - Frankfurt x2 @1.50 Unibet (takze bezpieczniejsza opcja ale w kierunku gosci mozna)
✅✅✅ 2:2
4. Atletico - Getafe 1 win @1.75 Unibet (tutaj atletico win , pod schemat , mozliwe jakies 1:0 )
✅✅✅ 2:0
5. Curzon Ashton - Darlington 2 win @2.55 Unibet (takze typowo pod schemat wychodzi dzis win gosci)
⛔⛔⛔ 1:1

Pozdrawiam ????
PODSUMOWANIE TEGO CO PODALEM TUTAJ O GODZ 13
3/5 tak wiec nawet spoko ????
 
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Na minus to raczej nie jest spoko :]
no ale 3/5 wiec ponad polowa na + wiec zysk byl na + , przynajmniej ja mialem , jak sie odpowiednio stawkuje
jak ktos to robi bez glowy to juz przykro mi
po za tym zapewne tego wtedy o 13 nawet nie widziales wiec po co teraz to poruszac? ....:dntlck:
LIVE
Urugwaj u20 - Paragwaj u20
over 0.5 HT @1.60
4000e przyjete
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rpg 1K

rpg

Użytkownik
no ale 3/5 wiec ponad polowa na + wiec zysk byl na + , przynajmniej ja mialem , jak sie odpowiednio stawkuje
jak ktos to robi bez glowy to juz przykro mi
po za tym zapewne tego wtedy o 13 nawet nie widziales wiec po co teraz to poruszac? ....:dntlck:
Akurat widziałem, nie stawiam niczyich typów, do Ciebie już absolutnie nic nie mam, po prostu nie lubię na tym forum rozliczania jak jest plus to pierdyliard ikonek plusowych jak minus to cisza, no a na powyższym Twoim akurat skoro było bez stawek to liczymy stałą i był minus dlatego się tak zaczepiłem tylko. Z resztą emotka na końcu też nieprzypadkowa. Rób swoje tak jak do tej pory czy to granie pod schematy czy pod giełdę. ????

edit:
joj, zobacz co odwaliła w 1. secie, nie wiem co się z nią dzisiaj dzieje, ewidentnie wiatr przeszkadza, Maria leci na ścięcie do siatki i nie jest karana. Na tę chwilę Bianca na prostej do WIN, ale spozdiewam się tutaj jeszcze jakiś jaj.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Jreszcze zagram dziś :
Urugwaj - Paragwaj @ under 1,5 gola @ 2,65 @ FB
Skąd się te kursy ogromne biorą na undery ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z takimi wynikami niech nie ogarnia ????
Wątpię żeby na tych kursach 1.50 to były &quot;takie wyniki&quot; ????
No chyba, że przyjmiemy zamiast płaskiej stawki stawkowanie forumowe, czyli to co weszlo 10j a to co nie weszło 1j ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom