>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Mój drogi długi czas byłem moderatorem tego działu na żywo, nie wiem czy pamiętasz takie czasy ????
Wiem jak to jest walczyć z trudnymi przypadkami bardzo dobrze
Tydzień dwa powalczyłeś i odpuściłeś temat kompletnie, co ty czarujesz teraz ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Tydzień dwa powalczyłeś i odpuściłeś temat kompletnie, co ty czarujesz teraz ????
Odpuściłem temat ? ???? Nie nazwałbym tego tak. Mam wrażenie, że to był jakiś bardzo dziwny czas na forum. Nikt tego nie potrafił ogarnąc. Ja wycofałem się z Ligue 1 bo rozkręcenie tego przez rok mi się nie udało. Niestety ta liga i pobudzenie ludzi do pisania analiz jest bardzo trudne bo nie ma dostępu w Polsce do informacji. Trzeba znać język francuski, a z tym jest kłopot.
Zresztą teraz np. Bundesliga co kolejke to jest jakaś katastrofa. Tam powinno być z 3-4 strony analiz co weekend, a ledwo jest strona.
Ale...jest cichy plan na powrót mój do działu żużel na wiosnę ???? Znam się na tym najlepiej ze wszystkich sportów i przynajmniej można się tym cieszyć
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
W ogóle rozwala mnie ten cs. Mouz i North, ekipy który nie powinny w ogóle grać w kwalifikacjach, tylko od razu w main event, dostają solidny opór od ogórków. Ciekawe ciekawe. Sam już nie wiem czy określenie &quot;ogórki&quot; wybrałem do dobrych ekip..
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
W ogóle rozwala mnie ten cs. Mouz i North, ekipy który nie powinny w ogóle grać w kwalifikacjach, tylko od razu w main event, dostają solidny opór od ogórków. Ciekawe ciekawe. Sam już nie wiem czy określenie &quot;ogórki&quot; wybrałem do dobrych ekip..
Moim zdaniem po prostu zanika już pomału różnica pomiędzy T1 a T2 zespołami. Myszy Forma już nie taka, ciągle zmiany, raz STYKO raz Snax. Jest wiele młodych talentów, którzy nie zawodzą w trudnych chwilach i ciągną drużyny. Zobaczymy co pograją na Majorze czy Vitality czy Valiance. ZywOo czy Espiranto to naprawdę topowi fragerzy :p
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Moim zdaniem po prostu zanika już pomału różnica pomiędzy T1 a T2 zespołami. Myszy Forma już nie taka, ciągle zmiany, raz STYKO raz Snax. Jest wiele młodych talentów, którzy nie zawodzą w trudnych chwilach i ciągną drużyny. Zobaczymy co pograją na Majorze czy Vitality czy Valiance. ZywOo czy Espiranto to naprawdę topowi fragerzy :p
Jasne, zgadzam się ale Mouz topowa drużyna, która dawała opór mibr czy astralis przegrywa z drużyną, z którą tak naprawdę powinna sobie łatwo poradzić. Ostatnimi czasy przestałem śledzić scenę csa no ale tak czy inaczej mimo, że kojarzę graczy Valiance, to jak dla mnie takie Mouz powinno być kilka klas lepsze, jak widać jestem w błędzie.. shit happens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom