>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Chonburi - Selangor, over 2.5 goli, @1.66, 0:1 w 44 minucie,
+
Brisbane Roar - Melbourne Victory, Both team to score, @1.66, 0:1 w przerwie
(Australia dostała szanse)
Łączny: @2.77
GL

edit
⛔
Z motyką na słońce...
Niepotrzebnie ruszałem ten syf.
Wracam na Egipt.
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Kyrgios @ 4,15

W dobrej dyspozycji Thiem byłby pewniakiem bo gra z wariatem. Dzisiejsza forma Thiema jest taka, że pewnie straci seta, ale mecz raczej wygra.
Tak jak mówisz , dlatego w obecnej dyspozycji lepiej grac over gemowy lub handi dodatnie w strone Paire, zresztą Francuz potrafi bardzo dobrze grać jeśli chce, dlatego nie zdziwiłbym się jakby nawet to wygrał. A pisanie o Thiemie ze jest pewniakiem po prostu razi po oczach ????
Raonic -4.5 gema
@2.20
b365
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
Kyrgios na dwa sety zdobyl 4 punkty przy serwisie Raonica. LOL ????
To brzmi jakby byl totalnym amatorem naprzeciw profesora. Lubie Nicka tenis, ale jest irytujacy, jak na wyrabane.
Probuje Kyrgios o. 12,5 w 3. secie @ 1,90
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Próbuje ktoś Osake ? Czy w WTA lepiej nie wchodzić ? Boję się powtórki Majchrzak Nishikori w wersji żeńskiej
Wszystko będzie zależeć od Osaki czy będzie częściej trafiała niż wyrzucala w aut. Grały kilka miesięcy temu i góra była Magda a za kilka tygodni Osaka wygrała szlema. Kurs malutki i według mnie nie wart ryzyka
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
w pinbet krecz= wygrana/przegrana?? dałem nishikoriego live i rano wstaje zdziwiony ze kasa na koncie.. czy to może jednorazowy przypadek?
Wydaje mi się że znasz już odpowiedź na Twoje pytanie. Nie ma czegos takiego jak jednorazowy przypadek u buka ????
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Wydaje mi się że znasz już odpowiedź na Twoje pytanie. Nie ma czegos takiego jak jednorazowy przypadek u buka ????
a właśnie przypomniałem sobie ze pinnacle 1 set wystarczy rozegrać ????
chociaż zdarzało się że w geście dobrej woli zaliczali takie zakłady choćby w 365
 
blantowiec 1,3K

blantowiec

Użytkownik
Tak jak mówisz , dlatego w obecnej dyspozycji lepiej grac over gemowy lub handi dodatnie w strone Paire, zresztą Francuz potrafi bardzo dobrze grać jeśli chce, dlatego nie zdziwiłbym się jakby nawet to wygrał. A pisanie o Thiemie ze jest pewniakiem po prostu razi po oczach ????
Raonic -4.5 gema
@2.20
b365
✅✅✅ izzi
Czekamy na Paire-Thiem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom