>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [84]

Status
Zamknięty.
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
A z racji, że Nadal lubi statystyki to myślę, że za drobne można sobie poszaleć, że nawet wygra 3:0 w finale. Imponująco by wyglądał turniej bez straconego seta w jego ,,statach&quot;, które tka bardzo lubi jak podkreślał w wywiadzie ;)
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Proszę chłopaki nie róbcie teraz masówki na Rafę bo za dużo sałaty mi wisi na nim po kursach 6,70 i 5,50 ????
P.S jeszcze się okaże,że wejdzie więcej asów Nadala po kursie 12...a kusiło mnie to zagrać..Handi 7,5 leciutko siedzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 10

pk95

Użytkownik
Nadal w tym turnieju gra kosmicznie. Jeśli Nole grał na 100% w poprzednich meczach to pomimo największej sympatii do Novaka, Rafa go poskłada 3:1 max
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Żeby tylko teraz Stafanos nie skreczowal
Nie skreczuje, trzeba mu przyznać że ma chłopak jaja i w ważnych momentach trzymał się dzielnie.Nie widac było po nim oznak zmęczenia, przegrał po prostu sportowo z wielkim mistrzem.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Była kamera na siostrę Tsitsipasa jak siedzi załamana. Nie rozumie że Nadal to Kosmita jest i przyleciał z Messim na ziemię jednym statkiem
Nie skreczuje, trzeba mu przyznać że ma chłopak jaja i w ważnych momentach trzymał się dzielnie.Nie widac było po nim oznak zmęczenia, przegrał po prostu sportowo z wielkim mistrzem.
Dokładnie Szkoda naprawdę mi greka bo ugral w sumie nawet mniej niż jego poprzednicy we wcześniejszych rundach napewno go to wku#@ia
 
nitros14 6K

nitros14

Użytkownik
Kupon zamykał mi nadal DW 3:0, ale jak patrzę na minę Tsitsipasa to bardzo mi go szkoda, bo chłopak zagrał świetny turniej. No ale od Rafy to była sroga lekcja, młody nie nadążał ogarniać kuwety.
 
C 186

casuals

Użytkownik
Hungkuk - Daejon 2 @1,85
nie wiem skąd ten kosmiczny kurs jak Hungkuk to odpuszcza dzis ewidentnie. No ale jak daja zarobić duzo kasy to trzeba korzystac
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
W Pucharze Turcji Basaksehir wygra pozostałą część meczu tj druga połowę 2.25 etoto
Prz obecnym wyniku Basaksehir odpada z rozgrywek, mimo rezerwowego składu powinni ogarnąć z drugoligowcem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom