>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Te ogórki z Goyang robią tak głupie i nie wytłumaczalne błędy, ze bym 2 zł nawet w nich nie włożył, ale powodzenia. ???? najlepszy comeback, doprowadzili do 37-42, ładnie odrabiali, żeby w ostatnie dwie minuty zrobić 39-53. Poezja
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Te ogórki z Goyang robią tak głupie i nie wytłumaczalne błędy, ze bym 2 zł nawet w nich nie włożył, ale powodzenia. ???? najlepszy comeback, doprowadzili do 37-42, ładnie odrabiali, żeby w ostatnie dwie minuty zrobić 39-53. Poezja
Pre było na nich @1.30, a w tej lidze dzieją się cuda, więc ten kurs to po prostu value i aż żal nie spróbować.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Sam pograłem za bonus na live tych ogórków, ale już popłyneli i nie wrócą. Thunders musiało kiedyś wygrać, szkoda, że dzisiaj ????
modelinho Oni nawet jakby mieli gracza więcej na boisku to by przegrali ten mecz dzisiaj. Taki urok, zdarza się.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Noo nie wiem w sumie ???? Na pewno dużo bym na to nie postawił, ale zdążyłem po tym kursie dać 5 zł ???? Ale dziewczyny dały dziś ogólnie dużo zarobić ???? Dzięki
Teraz czas na Panów ???? Na początku bardzo delikatnie..
Perth - Glory
over 1.5 w 1 połowie @3.10 (tutaj mały ⛔⛔⛔)
A na cały mecz gram grubiej over 2.5 po kursie @2.20 (a tutaj wielki ✅✅✅)
Gole w 87 i 90 minucie.. noo nie wierzę, ale dzięki wielkie Panowie ????
ogólnie dziś dzięki Australii wielki ✅✅✅ :gift::yes::sun::champagne:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Takie lubię najbardziej. Peffki to moja specjalność. Po 1.01 to trzeba jeszcze ładować w polskim ziemniaku żeby wyszło lepiej ????
gazowana-smietana Zalgiris ???? Powinni ogarnąć spokojnie według mnie. Do Panaty nie mam zaufania, ale u siebie wiadomo jak grają.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Na dziś dwa obowiązkowe bety
Zalgiris + Panathinakos @ 2,28

-----------
Wilki vs Pool ov 2.5 @ 1,90
Też dziś postawię over 2.5 w PL, bo kurs zachęcający, a wydaje mi się, że Liverpool to bierze jednak Wilki też coś ustrzelą ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
W zasadzie zgadzam się z dwoma typami i chyba nawet je zagram, chciałem walnąć dzisiaj grubiej singla Zalgiris, ale w zasadzie chyba rozbije kasę na dwa kupony.
Może mi ktoś powiedzieć czy ten &quot;szczęśliwy piątek&quot; jest co tydzień w 1xbet? Wystarczy tylko wypłacić na ecopaayz kase i potem wpłacić i masz bonus w piatek do 100 euro... Oni tak co tydzień szaleją?
psychol32 Mówiłeś, że na zdarzenie przeciwne będzie 1.01 i co? Dzięki, przez Ciebie nie zagram nic.

Od siebie mogę podać, że Chisora jutro znokautuje Whyta na gali w Londynie. Kurs 6.50
Moim zdaniem warto spróbować za nawet normalną stawkę. W 1 pojedynku Whyte ledwo wytrzymał i był na kraju KO. Teraz Chisora jest duuużo lepiej przygotowany, więc może być niespodzianka. Bez szaleństw, ale stawką płaską ryzykuję jak najbardziej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom