>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
nie załamuj mnie - swieża wpłata
tam jest ponad 400k obrotu, takie 4k to wchodzenie i wychodzenie z rynku po zlapaniu paru ticków
ja dobrze o tym wiem , ale wplata w tej minucie 4000e to napewno nikt od tak sobie tego nie rzucil.
aktualnie na rynku 2.5 jest 260tys a caly rynek meczowy to ponad 800tys
poczekamy zobaczyymy co bedzie
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
ja dobrze o tym wiem , ale wplata w tej minucie 4000e to napewno nikt od tak sobie tego nie rzucil.
aktualnie na rynku 2.5 jest 260tys a caly rynek meczowy to ponad 800tys
poczekamy zobaczyymy co bedzie
na over 2.5 maasz ponad 550k obrotu
na over 2.5 maasz ponad 550k obrotu
aha, ja nie neguje, ze over nie wejdzie ale takie pisanie, ze poszła wpłata 4k na over i granie pod to, to k... kryminał jest ;)
i po napisaniu posta obrót juz ponad 640k
myslisz ze ktoś gra to na over czy under??
ta kasa idzie tylko i wyłącznie na handel
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
na over 2.5 maasz ponad 550k obrotu
aha, ja nie neguje, ze over nie wejdzie ale takie pisanie, ze poszła wpłata 4k na over i granie pod to, to k... kryminał jest ;)
i po napisaniu posta obrót juz ponad 640k
myslisz ze ktoś gra to na over czy under??
ta kasa idzie tylko i wyłącznie na handel
Informacje o stawkach, obrotach z jakiej strony czerpiecie?
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
A jednak miał rację.
chłopie ale ja nie neguje tego, tylko tłumacze ze ta kasa idzie na handel, przy takim czasie gry w ciagu dwóch trzech minut lapiesz 10-20 ticków i robisz all greena, i tak sie tam kasa miele
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Gijon - Valencia
over 2.5 @1.65 uni
swieza wplata , wlasnie jakies 4000e poszlo
✅✅✅✅
2:1
a co do The Boss to wiesz , kazdy ma swoje sposoby , moje od dluzszego czasu sie sprawdzaja i nie narzekam , po za tym mozesz cofnac sie wstecz w moich postach
ale od Ciebie dotad nie nie widzialem ale jesli bardziej sie na tym znasz , zapraszam do aktywnosci tutaj ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
modelinho 3,1K

modelinho

Użytkownik
chłopie ale ja nie neguje tego, tylko tłumacze ze ta kasa idzie na handel, przy takim czasie gry w ciagu dwóch trzech minut lapiesz 10-20 ticków i robisz all greena, i tak sie tam kasa miele
Chłopie odpuść mi, ja zdania na ten temat nie mam i nie chcę się wypowiadać nawet
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
Chłopie odpuść mi, ja zdania na ten temat nie mam i nie chcę się wypowiadać nawet
daltego tłumacze: po chłopsku dajesz back na over za 4k po np 1.8 i po trzech, czterech minutach robisz lay po 1.7 masz 400 na czysto, które nastepnie rozkładasz na under i wychodzisz ok 200 na plusie bez wzgledu na to czy bedzie over czy under
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
theboss 199

theboss

Użytkownik
✅✅✅✅
2:1
a co do The Boss to wiesz , kazdy ma swoje sposoby , moje od dluzszego czasu sie sprawdzaja i nie narzekam , po za tym mozesz cofnac sie wstecz w moich postach
ale od Ciebie dotad nie nie widzialem ale jesli bardziej sie na tym znasz , zapraszam do aktywnosci tutaj ;)
a jak sobie wyobrażasz wpisywanie tutaj gry kiedy np w krykiecie na jeden mecz zawieram 30-40 zakładów, wchodzac i wychodząc z rynku ???
ze nie wspomnę np test meczów, które trwaja do 5 dni :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom