>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Huesca - Betis over 0,5 HT @ 2.28
spróbuje , mecz taki chaotyczny ale własnie w takich padają gole bardziej niż w takich co &quot;napierają.

Za pińć złoty ???? Huesca do przerwy @ 6.75
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Nie ma co tak faworyzowac Girona bo gdyby był regularny to ze swoim talentem dawno byłby w top 20 a ze nie jest o czymś to świadczy. Lubię oglądać jego tenis ale bez przesady.
Dodam jeszcze tak tylko hala jest jego mocna strona ale to tylko moje zdanie
 
madox2010 57,4K

madox2010

Użytkownik
Betis, aż oczy bolą od patrzenia mecz taki na zero bo Huesca nie potrafi wykończyć ale myśle ze Huesca jednego trafi to może i Betis zacznie grać
Huesca over 0,5 po przerwie
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Nie ma co tak faworyzowac Girona bo gdyby był regularny to ze swoim talentem dawno byłby w top 20 a ze nie jest o czymś to świadczy. Lubię oglądać jego tenis ale bez przesady.
Dodam jeszcze tak tylko hala jest jego mocna strona ale to tylko moje zdanie
Hahaha Ty tak poważnie? Jaki on ma talent w wieku 25 lat pierwszy finał challengera? W dotychczasowej karierze raptem 2 czy 3 ćwierćfinały zrobił. Panie daj Pan spokój.
 
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Gotingen po mecz 2.4
Hahaha Ty tak poważnie? Jaki on ma talent w wieku 25 lat pierwszy finał challengera? W dotychczasowej karierze raptem 2 czy 3 ćwierćfinały zrobił. Panie daj Pan spokój.
Napisz mi kiedy w jakim wieku Radwańska osiągnęła poziom pro
Kiedy Anderson zaczął rozpierprzac czołówkę proszę cie
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Gotingen po mecz 2.4
Napisz mi kiedy w jakim wieku Radwańska osiągnęła poziom pro
Kiedy Anderson zaczął rozpierprzac czołówkę proszę cie
Weź przestań się ośmieszać Anderson w jego wieku to wygrywał turnieje ATP, a Radwańska turnieje WTA przed ukończeniem 20 roku życia
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Huesca strzeli @ 2.02
To nie mozliwe zeby Betis grał takie dno,strzelal gola a Huesca lepsza w tym meczu i nic nie strzeliła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
Weź przestań się ośmieszać Anderson w jego wieku to wygrywał turnieje ATP, a Radwańska turnieje WTA przed ukończeniem 20 roku życia
Ośmieszasz się swoimi wywodami widzisz ja niczego nie musiałem wertowac w przeciwieństwie do ciebie a o tenisie masz takie pojęcie jak ja o twoich śmiesznych ligach które grasz
Nevermind Gotingen na :plus:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom