>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
P 164

piecosiem

Użytkownik
Nie wiem jaka taktykę chce obrać Emery składem który wychodzi w podstawowej jedenastce Arsenalu, ale nie pozostaje nic innego jak grać handi - 1 na Liverpool @1.9.

ło panie, jako ze nie jestem od piłki, zasugerowałem się Twoim typem bo często widzę ze masz dobre live-y, dałem h -1,5 po 2.14, poszedłem opiec na szybkiego mięso żeby później się dusiło, a ja w trakcie obejrzę meczyk, wracam a tu musztarda po obiedzie, można już rozliczać o_O dzięki !
 
D 219

dolgo

Użytkownik
W sobotę to raczej nie trafi. Skoro zrobił przelew w piątek to kasa będzie dopiero w poniedziałek i wówczas Wisła potwierdzi o ile to jest prawda
zgadza sie jesli zrobil przelew w piatek to bedzie w poniedzialek, szkopul polegal na tym ze wedle umowy przelew mial byc do piatku w przeciwnym razie umowa miala byc uniewazniona, ciezko sie polapac
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
zgadza sie jesli zrobil przelew w piatek to bedzie w poniedzialek, szkopul polegal na tym ze wedle umowy przelew mial byc do piatku w przeciwnym razie umowa miala byc uniewazniona, ciezko sie polapac
Jaka była umowa to tak naprawdę nie wiemy. Wszystko co do tej pory było mowione, pisane to tylko domysły, wymysły dziennikarzy. Poczekajmy do poniedzialku
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Hibernian - Hearts, Both team to score, @1.70 0:1 w 52 minucie
+
Maccabi Haifa - Bnei Yehuda, 2 over 0.5 goli, @1.45, 0:0 w 9 minucie
Łączny: @2.45
Hibernian - Hearts, Both team to score, @1.80, 0:1 w 56 minucie
Dokładam

edit
⛔
⛔
:eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom