>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ktoś ogarnia angielską kopaną, czy Arsenal dzisiaj gra na poważnie, czy wyjdą rezerwy?
Ja bym tylko chciał może dać takie spostrzeżenie, że drugi garnitur Arsenalu to nie są ułomki. Oni na treningach chłoną co wpaja im Emery, z resztą widać efekty w pierwszej drużynie, chłopaki zaczynają kumać o co chodzi trenerowi. Trzeba poczekać na składy oficjalne ale np. tutaj http://www.thehardtackle.com/round-up/2018/10/31/arsenal-vs-blackpool-probable-lineups-prediction-tactics-team-news-key-stats-carabao-cup/ możemy już coś założyć. Taki Wellbeck przy zawodnikach Blackpool to Messi. Z resztą o czym temat skoro kurs w stronę Arsenalu prawie nie istnieje :p
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Ja bym tylko chciał może dać takie spostrzeżenie, że drugi garnitur Arsenalu to nie są ułomki. Oni na treningach chłoną co wpaja im Emery, z resztą widać efekty w pierwszej drużynie, chłopaki zaczynają kumać o co chodzi trenerowi. Trzeba poczekać na składy oficjalne ale np. tutaj http://www.thehardtackle.com/round-up/2018/10/31/arsenal-vs-blackpool-probable-lineups-prediction-tactics-team-news-key-stats-carabao-cup/ możemy już coś założyć. Taki Wellbeck przy zawodnikach Blackpool to Messi. Z resztą o czym temat skoro kurs w stronę Arsenalu prawie nie istnieje :p
Dlaczego nie istnieje? Są przecież handicapy. Tylko skład i podejście do tego meczu są kluczowe, bo co innego po prostu go odegrać i męczyć się przy remisie lub wygrać 1 bramką, a co innego ładna piłka i kilkubramkowy triumf. Blackpool w lidze zawodzi, więc na ten puchar na pewno wyjdą zmobilizowani. Klasa rywala robi swoje.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dlaczego nie istnieje? Są przecież handicapy. Tylko skład i podejście do tego meczu są kluczowe, bo co innego po prostu go odegrać i męczyć się przy remisie lub wygrać 1 bramką, a co innego ładna piłka i kilkubramkowy triumf. Blackpool w lidze zawodzi, więc na ten puchar na pewno wyjdą zmobilizowani. Klasa rywala robi swoje.
Chciałem tylko zasygnalizować, że na moje oko ciężko coś uknuć z tego meczu. Moim zdaniem Arsenal bez większego problemu pyknie Blackpool, Arsenal raczej nigdy nie kpił z pucharów i kiedy zajmowali zazwyczaj czwarte miejsce w lidze to na pocieszenie jakiś puchar za Wengera wznosili. A uknuć coś ciężko, że może sobie po prostu będą klepać, zrobią jakieś 2:0 i ciężko nawet trafić under czy over bo mogą sobie na wszystko pozwolić, zależy właśnie od podejścia. Ja bym nie ruszał za bardzo meczu. A niech się powinie noga i Blackpool zagra mecz życia i co wtedy :p Jeżeli do czegoś miał bym się przymierzać to Wellbeck strzeli.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Mam over 177,5 w meczu Gańska z Olsztynem, ale jak widzę to przyjecie gospodarzy, to się słabo robi... no i Hadrava nie do zatrzymania
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Na 20:45
⚽ West Ham - Tottenham
Tottenham wygra @2.45 fortuna
Ciekawy mecz, będę zapewne oglądał na wpół z wyczynami Piątka w Serie A.
Nie wiem czy kurs jest odpowiedni czy nie, ja się skłaniam ku Totkom. Nie znam składów aczkolwiek zakładam, że w tym spotkaniu zagrają chociażby Son czy Alli (który w poniedziałek wszedł z ławki). Harry Kane to zwierzak, który może (i chce) grać każdy mecz, więc zakładam go w pierwszym składzie. To bardzo silne ofensywne atuty. Jakkolwiek Tottenham by nie wyszedł to potencjalnie i tak będzie o wiele mocniejszy skład niż West Ham. Młoty mają szpital w składzie, nie zagrają na pewno Lanzini (super technik, takich trzeba by przełamać Totki), Noble (czyli mentalny lider pomocy, walczak), Sanchez (defensywny zawodnik pierwszego składu w pomocy), Reid (lider obrony), Yarmolenko (kolejny świetny gracz, wykluczony na dłuuugo, prędkość na skrzydle), Wilshere czy Carroll, który niestety spędza karierę na wizytach u lekarza. Prawdopodobnie nie zagra też Arnautović. Nie trzeba dużo tłumaczyć ile ci zawodnicy znaczą dla West Hamu, w zasadzie cały kręgosłup West Ham wyłączony.
Totki w tym sezonie grają praktycznie na obczyźnie ponieważ Wembley tylko dzierżawią. Są zatem mniej więcej obyci z graniem nie u siebie, dlatego nie martwię się o to, że będzie im ciążył wyjazd. Ważą się losy Pocchettino, który jest jakiś smutny i bez werwy. Może to będzie jakiś punkt zwrotny, Alli powinien być zadowolony i biegać za dwóch bo podpisał nowy kontrakt. Jak dla mnie taki kurs przy takim szpitalu West Hamu jest zadowalający. Oczywiście może być różnie i człowiek nie przewidzi tego, ale dlaczego by się nie skusić w taki meczu na 2.45 na po prostu lepszy team.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
BVB vs Union Berlin 1
Lok Moskwa vs Jenisej 1
Lipsk vs Hoffenheim o2,5
@2,76
tutaj zostaje ostatni overek zakładam że BVB tego nie zepsuje ;)
Milan ma szanse dzisiaj wskoczyc na 4 miejsce kosztem Lazio juz dawno ich tam nie bylo chyba nie zmarnuja takiej okazji
Milan vs Genoa o2,5
Dundee vs Celtic o2,5
@2.31
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom