>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
2 liga Rumuńska
University of Cluj - ACS Poli Timisoara 16:45
Kursy na 1 są zbyt niskie zeby ryzykować, w drużynie gości są piłkarze którzy obstawiają mecze u bukmacherów i później specjalnie się podkładają. Uważam, że można spróbować zagrać coś z wysokim kursem typu HT/FT 2/1 lub Cluj i obie strzelą w fortunie kurs 3.3
https://www.gsp.ro/fotbal/liga-b/gsp-live-video-exclusiv-scandal-urias-la-pariuri-in-fotbalul-romanesc-jucator-filmat-in-timp-ce-paria-contra-propriei-echipe-intr-un-derby-antrenorul-cred-ca-inca-mai-avem-astfel-de-jucatori-in-lot-551542.html
 
C 334

copper

Użytkownik
jakie dziwne myślenie gościu. To są baby, morale spadło, siedzi we łbie że nie awansowała a miała szanse, wiec logiczne ze nastepnego seta o nic dostaje w dupke.
chyba tenis od wczoraj oglądasz
Haha szukasz logiki w damskim tenisie... ???? hahaha skąd Ty się kolo urwałeś?I nie set o nic tylko pkt których broniła dużo za zeszły rok i pewnie ze 200tys dolców.
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Do bardziej znających się na tenisie: chodzi o pojedynek Simon - Gulbis..
Ja osobiście upatruję tutaj zwycięstwa Gulbisa po kursie @2.55. Czy może ktoś coś doradzić jakie są szanse? Oglądałem jego wczorajszy mecz i gość ma świetny serwis, a Simon nie jest jakimś czołowym tenisistą i nie rozumiem takiej rozbieżności kursów. Pomoże ktoś?
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Haha szukasz logiki w damskim tenisie... ???? hahaha skąd Ty się kolo urwałeś?I nie set o nic tylko pkt których broniła dużo za zeszły rok i pewnie ze 200tys dolców.
no różnica jest taka, że ja mam z tego meczu 2/2 i pieniądze a ty sie urwałeś z tym że te pieniądze oddałeś bukowi haha wiec nie masz sie raczej z czego smiac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom