>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [81]

Status
Zamknięty.
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Po kim jadą? gościu napisałem ci już w dziale żebyś sie nie wypowiadał o czymś o czym nie masz pojęcia. Zenit w takim składzie nie ma czego szukać z Dynamo, amatorski rozgrywający, leszcze na bombie i przyjęciu, jeden Michajłow to za mało.
Łapcie Dynamo póki kursy są jeszcze
No to złapali to Dynamo :bomb:
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
yastremska zjazd do bazy ? 2 razy juz prowadzila z przelamaniem..
Bencic jest niezrównoważoną &quot;gwaizdeczką&quot; tenisa. Mam nadzieje, że młodsza ogranie jednak. Dziś odpuściłem Dayane. Już wczoraj udo zabandażowane...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wpadl mi w oko fajny zakladzik na Eurolige w meczu Realu z Baskonia.
Over 170 &amp; Randolph over 12 pkt &amp; Campazzo over 4 asysty @ 6.00 ⛔ 1xbet
Kazdy typ z osobna wydaje sie mocno prawdopodobny, a jednoczesnie wszystkie ze soba lekko wspolgraja.
A by to...
Zabraklo 2 pkt Randolpha a mial 8 po pierwszej kwarcie.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Niewiarygodna połowa Utah. 81 pkt do przerwy :punch: Wpada im wszystko.
Równie niewiarygodny rzut Curry&#39;ego przez całe boisko, trafiony równo z syreną. Dziwne, że sędziowie nawet nie oglądali powtórek jak zazwyczaj. Zeszli od razu do szatni. Może to jeszcze sprawdzą. A nuż. Byłby rzut tygodnia ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
LOL
KT Rolster - Invictus Gaming (4 mapa) @2,1 Uni
Invictus prowadzi 2-1, a powinno być 3-0. Na każdej mapie wyglądają o wiele lepiej i tylko masa szczęścia utrzymuje przy życiu tę mityczną niepokonaną Koreę. Liczę, że drugi raz nie będą mieć tyle farta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom