>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Faze haha, te bambusy nigdy nie wytrzymują presji. nigdy nic nie wygrają wielkiego bo zawsze paraliż mózgu dostają
Wzięli dziwną mapę, na której Niemcy akurat grają kozacko, jest to ich najlepsza mapa, mają tam ratio o ile pamiętam około 80% (!!) na bo1 to jest nie do pomyślenia żeby dopuścić do takiej sytuacji
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
quinty Dla mnie Faze chociaż rzadko czytam z nimi wywiady to po prostu wydają mi się graczami,którzy lubią stawiać sobie wyzwania. Dobra mają 0-1 ale dalej są w grze a sprawdzili się przeciwko jednej z lepszych drużyn na tej mapie. I tak wyjdą z 3-1 lub 3-2 i tyle. Ile to juz razy było dostawać 12-3 z jednej strony i robić jakieś 16:14.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Complexity wygra @2.5 lvbet
Dokładam jeszcze raz grubo bo inferno
łatwiutko, jak pisałem w dziale, inferno bardzo prawdopodobne bo obie drużyny czują się tu mocne, ale Complexity wszystkie swoje mecze poprzednio wygrane, wygrali własnie tutaj. Duuużo łatwiej niż się spodziewałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
MIBR - Tyloo: ponad 26.5 rund @1.95
Inferno, stosunkowo wyrównana mapa, Tyloo gra tu całkiem przyzwoicie, zwłaszcza po CT, jeśli Tyloo zacznie po CT, i wygra pistole/połówkę, to warto wtedy uderzać live na MIBR. Myślę że to będzie całkiem wyrównany mecz
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
bardzo Lekko tyloo win @10
Tera po ct jak zaczną 3-0 to szanse małe maja, liczę na zamknięcie z zyskiem
bardzo Lekko tyloo win @10
Tera po ct jak zaczną 3-0 to szanse małe maja, liczę na zamknięcie z zyskiem
Juz mozna zamykać z konkretnym zyskiem, przy kursie 2.5, ale zostawiam, MIBR trochę jak dzieci we mgle przy pierwszym fullu, jakby bez pomysłu kompletnie chcieli standardem rundę ugrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom