>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Krychowiak i Linetty to tak grają na Alibi jakby grali o złote kalesony i za jakąś piłkę do przodu mieliby ich karać... Smutne to. Jak bym miał zapłacić pieniądze,żeby iść to oglądać to chciałbym zwrot. Masakra aż oczy bolą ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Krychowiak i Linetty to tak grają na Alibi jakby grali o złote kalesony i za jakąś piłkę do przodu mieliby ich karać... Smutne to. Jak bym miał zapłacić pieniądze,żeby iść to oglądać to chciałbym zwrot. Masakra aż oczy bolą ????
I kto kupuje bilety na te mecze, to ja naprawdę nie wiem.
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Panowie nasza środkowa linia to jest temat rzeka. Krychowiak i Linetty ???? ???? ???? Obaj nie potrafią podać do przodu a co do skrzydeł to niech ktoś powie temu Brzęczykowi, że Błaszczykowski całe życie grał na prawej stronie a Kurzawa na lewej.
San Marino - Luksemburg
Wyścig do 9 rożnych: Lux @2 1xbet
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Karol, człowiek który nie zagrał minuty w Rosji Linnety. Jakbyś miał taką presje w życiu to uwierz mi też byś nic do przodu nie chciał ruszyć. A właściwie czemu on niby miał grać w mistrzostwach, jedna wielka paranoja
Mamy 6 zmian to dawać Bereszyńskiego, Klicha, Lewandowskiego i Frankowskiego najlepiej od 60 minuty wszystkich naraz i łapiemy ponad 2,5 wtedy na Polskę ????
Niech Klich nas urzeknie jakim jest wirtuozem i liderem u lidera z Leeds
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Panowie nasza środkowa linia to jest temat rzeka. Krychowiak i Linetty ???? ???? ???? Obaj nie potrafią podać do przodu a co do skrzydeł to niech ktoś powie temu Brzęczykowi, że Błaszczykowski całe życie grał na prawej stronie a Kurzawa na lewej.
Ty mi się Krychowiaka nie czepiaj... W końcu został wybrany piłkarzem miesiąca ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom