>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Witam wszystkich, mecz - Safarova L. - Jabeur O. zamyka mi kupon, ale mogę skorzystać z cash outa, pytanie do znawców WTA, ogarnie Safarova ? ????
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Simone Bolleli i Danielle Bracciali ????
Braccialego mieli skazac a dalej sobie gra haha
Pieknie deblisci ahahaha
Szczecin kolebka handlu ???? Rudd tez sprzedaje az miło. trzeba pamietac i tym bo turniej długi jesce i bedzie pare banankow do wylapania na live
no i taki Ruud co ma 19 lat i mega perspektywy mlody bardzo zdolny( potenciał ma zeby byc w top 30) zamiast sie ogrywac łapac doswiadczenie i zwyciestwa woli przyjechac do takiego chalengera i shandlowac z premedytacją meczyk. Norweg w tym meczu miał lepsze prawie wszystkie statystyki (oprocz % 1 szego podania ktore miał minimlanie gorsze) od duzo nizej notowanego rywala.do tego w 1 secie prowadził w taju z dwoma mini brejkami a w 2 secie wogole miał serwis zeby go wyserwowac ???? D no to wziął i przegrał 2:0
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Witam wszystkich, mecz - Safarova L. - Jabeur O. zamyka mi kupon, ale mogę skorzystać z cash outa, pytanie do znawców WTA, ogarnie Safarova ? ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 16:30 PHL hokej Jastrzebie vs Polonia Bytom typ: Jastrzebie -1,5 kurs: 1,75 (Etoto) Jak dla mnie Jastrzebie w tym sezonie będzie w ścisłej czołówce, zrobili dobre transfery, wzmocnili dobrze atak i w końcu trochę więcej kasy wydali. Pozyskali 3 fajnych napastników zagranicznych, z gry wykluczony jest Laszkiewicz, ale to nie powinno przeszkodzić w zwycięstwie. Polonia to ekipa znowu z problemami finansowymi, skład sklecony na prędko. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze. Pierwsza kolejka nowego sezonu, więc to jeszcze różnie może być, ale próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5567 719

5567

Użytkownik
Sts wstrzymał mi wypłatę przez wypłacenie depozytu bez obrotu. Ile trwa cała procedura i jak ona wyglada?
Ja wiele razy tak robiłem i jeszcze ani razu nie miałem wstrzymanej wypłaty. Nawet dzisiaj tak robiłem...
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Ja wiele razy tak robiłem i jeszcze ani razu nie miałem wstrzymanej wypłaty. Nawet dzisiaj tak robiłem...
Ja tez kilka razy tak zrobiłem a dzisiaj nie przeszło... Mogli już zwrócić mi pieniądze na konto gracza a nie zatrzymywać pieniądze na 7 dni.
 
majkeln 224

majkeln

Użytkownik
Ktoś jest w Lubinie na siatkówce ? Cuprum przysłało 1. skład czy drugi garnitur ?
E. zanim odpowiecie uważam, że @1,98 Cuprum do gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom