>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Polska U21 - Wyspy Owcze U21
Polska @2.00
No nie wiem, jak my musimy nurkować w polu karnym żeby wymusić karnego to jest dno. Za to chyba Kownacki dostał żółtko. Edit to jednak Jóźwiak był...
Potem był już faktycznie karny słuszny dla nas. Ale i tak wstyd przed dziećmi choćby nasi wygrali.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
No nie wiem, jak my musimy nurkować w polu karnym żeby wymusić karnego to jest dno. Za to chyba Kownacki dostał żółtko. Potem był już faktycznie karny słuszny dla nas. Ale i tak wstyd przed dziećmi choćby nasi wygrali.
Patriotycznie. Pierwszy i ostatni raz. Jednak z Wyspami Owczymi... to bida z nędzą.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Patriotycznie. Pierwszy i ostatni raz. Jednak z Wyspami Owczymi... to bida z nędzą.
Teraz to Owczarze stawiają browary swojemu bramkarzowi. A Dunowie 2-0 i ch... bombki strzeli.
Edit
Ft 1-1
Bez złośliwości brawo Pasterze, gwiazdki z Polski out of order w tym meczu. Wstyd mi jako polskiemu kibicowi, żenada do kwadratu!!!
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Błaszczykowski w pierwszym, Reca w pierwszym. Ku*wa, dlatego człowiek mówił żeby nie prać nikogo z tego polskiego bagna tylko zainwestować w jakiegoś stranieri
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Piękny składzik. Będzie wesoło. Ostre lanie do jaja, by się przydało.
No nie wiem, czy to coś pomoże. Zawsze jednak sercem za Polską, choć zapowiada się ciężko ofc. Oby nie skończyli jak U-21, tak zjeb...c sprawę. To był mecz pt. must win, a nasze Orły teksty: &quot;bramkarz Owczarzy był niesamowity, oni nie grali w piłkę, w Finlandii będzie lepiej&quot;. Ok bramkarz z Wysp Baranich był super i co z tego? Polska spadła na 2 miejsce, a u naszych &quot;0&quot; wkurw....&quot;0&quot; ambicji i sportowej zlości. &quot;0&quot; ...
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
No nie wiem, czy to coś pomoże. Zawsze jednak sercem za Polską, choć zapowiada się ciężko ofc. Oby nie skończyli jak U-21, tak zjeb...c sprawę. To był mecz pt. must win, a nasze Orły teksty: &quot;bramkarz Owczarzy był niesamowity, oni nie grali w piłkę, w Finlandii będzie lepiej&quot;. Ok bramkarz z Wysp Baranich był super i co z tego? Polska spadła na 2 miejsce, a u naszych &quot;0&quot; wkurw....&quot;0&quot; ambicji i sportowej zlości. &quot;0&quot; ...
Ziomal.Jaka złość sportowa??Nasza kopana z żelowanymi,podziarganymi zmanierowanym na maxa kopaczami jest na dnie.A otoczka przy piłce i hieny które z niej i na niej zyruja??To jest PATOLOGIA i mogą ciemnotę wciskać czarnemu ludowi.Lud we wszystko uwierzy i wierzy w cud:cwl::cwl ???? o lopaty zagonić kopaczy i tych wszystkich działaczy(stonka):facepalm::facepalm::footballfail:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom