>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2 mapa liquid @7
Wlasnie na takie 4-5 rund liczyłem. Po tym co prezentuje ostatnio Astralis po tt to wierze ze mogą to zrobić jak wygrają pistole i następna rundę. Nawet zamknięcie z zyskiem bedzie juz fajne myśle
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
2 mapa liquid @7
Wlasnie na takie 4-5 rund liczyłem. Po tym co prezentuje ostatnio Astralis po tt to wierze ze mogą to zrobić jak wygrają pistole i następna rundę. Nawet zamknięcie z zyskiem bedzie juz fajne myśle
Zapomnij, dno graja
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
2 mapa liquid @7
Wlasnie na takie 4-5 rund liczyłem. Po tym co prezentuje ostatnio Astralis po tt to wierze ze mogą to zrobić jak wygrają pistole i następna rundę. Nawet zamknięcie z zyskiem bedzie juz fajne myśle
⛔
We 3 sie nie wygra.
Naf i taco na B grali w zasadzie tak jakby ich tam nie było. Do tego granie pistoli na retake vs Astralis. No ryzykowne. Niby wygrali ale potem gorsze wyposażenie niz Astralis. Ale bedzie finaaaał. Nie moge sie juz doczekać
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wlosi beda Mistrzami Swiata. Oni walcza jak zaden inny zespol na swiecie. Dostali dwa sety lanie, w trzecim 5:1 dla Ruskich i nagle Wlosi dostaja turbo w dupie i leja Ruskich pewnie 25:19 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom